Havlíčkův Brod – Děčín 8:5 (kon.) | Písek – Tábor 2:5 (kon.) | Klášterec nO – Vrchlabí 6:3 (kon.)
Nový Jičín – Technika Brno 0:3 (kon.) | SHK Hodonín – Poruba 2011 4:3 (po pr.) | Opava – Frýdek-M. 1:4 (kon.)
Mor. Budějovice – Kopřivnice 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Břeclav 1:8 (kon.) | Kolín – Sokolov 10:3 (kon.)
Klatovy – Bílina 0:0 (odl.) | Vsetín – SK Karviná 5:1 (kon.) | Trutnov – Řisuty 6:2 (kon.)
Jindř. Hradec – Nymburk 6:9 (kon.) | Pelhřimov – Kobra 0:0 (odl.) | Jablonec n/N – Žďár n/S 4:8 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
4:3 (0:1, 2:2, 1:0 - 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 23.01.2016, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 2. liga skupina Východ • 36. kolo

Poruba ztratila svůj tříbrankový náskok a Hodonín otočil celé utkání, které skončilo vítězně právě pro domácí. V prodloužení vystřelil výhru Drtičům Dominik Matula a Hodonín tak zůstává v tabulce před Porubou. Ode mne je to pro dnešek vše, na shledanou a hezký víkend. (19:22:27)

60:58
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Hodonín dokonává svůj obrat a v prodloužení vítězí. Rychlou střelou překonal Tihláře DOMINIK MATULA. Asistence: Lubomír Škápik.

60:25
    Před hostující brankou se strhla potyčka mezi Matějem Charvátem (HOD) a Davidem Vajdou (POR). Bude se hrát tři na tři.

60:01

Ve třetí třetině domácí zásluhou Davida Polesného vyrovnali, další branka už nepadla a po krátké pauze nás tedy čeká pětiminutové prodloužení, případně samostatné nájezdy.

60:00

59:51
    Třetina se už jen dohrává a je jisté, že bude následovat prodloužení.

58:42
    Martin Blahuta se prokličkoval až před Zavadila, vystřelil a domácí brankář měl spoustu práce s tímhle pokusem.

57:52
    Ballner se nerozmýšlel a po vhazování okamžitě vystřelil, Zavadil vytěsnil puk mimo tři tyče.

57:32
    Domácí v další šanci. Juráskova přízemní střela proletěla brankovištěm do rohu kluziště!

56:43
    Jurásek si ze středního pásma sám vybruslil až před Tihláře. Hostující brankář prokázal své kvality a předvedl parádní zákrok lapačkou!

56:30
    David Ballner přenechal puk Vaňkovi, druhý jmenovaný vystřelil z hranice levého kruhu. Zavadil zasahuje vyrážečkou.

55:12
    Tvrdou Škápikovu střelu vyrazil Tihlář do rohu. Domácí se snaží dokonat obrat a vstřelit ještě jednu branku.

54:40
    Lukáš Vrána hledal spoluhráče napříč útočným pásmem. Hodonínský Matula si na přihrávku počkal a přenesl hru před Tihláře.

53:51
    Na najíždějícího Zachara mířila dobrá přihrávka, hostující kapitán nedokázal puk zpracovat.

53:00
    Na druhé straně v šanci Robin Malý, po přihrávce Vaňka trefil pouze připravenou lapačku domácího brankáře.

52:53
    Škápik přenechal puk Juráskovi, ten vystřelil a Tihlář vyrazil puk před sebe. Nikomu z domácích se ovšem nepodařilo propasírovat puk za ležícího brankáře.

51:54

Ivan Hochman

Branky a nahrávky: 37. Mikéska (Kolář, Černohous), 40. Matula (Škápik, Kuba), 47. Polesný (Mikéska, Venclík), 61. Matula (Škápik) – 11. Stejskal (Slavík), 26. Ovšák (Sedlář), 29. Zachar (Malý)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (17. Zavadil) – Kolář, Mikéska, Nedvěd, Škápik, Jedlička, Pokorný (C), Polesný – Charvát, Sajdl, Černohous – Matula, Jurásek, Kuba – Tomi, Venclík

Trenér: Stanislav Beťko

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Kubáň) – Slavík, Peslar, Baca, Puškár, Ovšák, Vajda, Malý, Buček – Ballner, Blahuta, Rimmel, Kilnar, Vaněk, Vrána, Gelnar, Sedlář, Seidler, Zachar (C), Stejskal, Šrámek

Trenér: Tomáš Sršeň

Rozhodčí: Michal Dědek – Radim Šimčík, Dominik Holibka