Liberec – Slovan Bratislava 0:0 (zruš.) | Písek – Příbram 0:4 (kon.) | Trnava – Olomouc 0:1 (kon.)
Trenčín – Slovácko 1:0 (kon.) | Zagłębie S. – Karviná 2:2 (kon.) | Senica – Hlučín 4:0 (kon.)
FC Košice – Ružomberok 0:1 (kon.) | Sokolov – Č. Budějovice 2:3 (kon.) | Podbrezová – Prešov 5:1 (kon.)
Třinec – Rozwój 2:0 (kon.) | Liefering – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
FK Senica
4:0 (1:0)
FC Hlučín
sk Sobota 23.01.2016, 12:00Přípravný zápas

Zápas sa tak napokon skončil víťazstvom Senice v pomere 4:0. Hlučín sympaticky dlho odolával tlaku Seničanov, no v záverečnej polhodine hry favorit zápasu potvrdil svoje kvality, vďaka Šmehýlovi, Pavlíkovi a Morongovi strelil tri góly a v konečnom zúčtovaní tak oslavuje štvorgólové víťazstvo. (13:51:20)

90

90
    Senica dala gól!
    A predsa sa v závere stretnutia diváci dočkali ešte jedného gólu. V neprehľadnej situácii v šestnástke Hlučína sa najlepšie zorientoval Morong, ktorý gólom spečatil vysoké víťazstvo Senice.

80
    A Senica vedie už rozdielom triedy. 10 minút pred záverečným hvizdom zápasu sa strelecky presadzuje Pavlík, ktorý po štandardnej situácii zahrávanej z rohu ihriska usmernil loptu do brány.

77
    Posila Senice z 1. FC Tatran Prešov, Dávid Leško, teraz krásne obišiel brankára a mohol skórovať, no vo veľkej rýchlosti nenamieril loptu presne a jeho pokus tak skončil na bočnej sieti.

72
    Do hry sa opäť dostáva hosťujúci Kania, ktorý na ihrisku vystriedal Galvasa.

71
    Senica zahrávala ďalší roh, no protihráči si dali pozor na rodiacu sa šancu Senice a loptu dokázali dostať preč z vápna.

70
    Senica mala v posledných troch minútach ďalšie dve príležitosti na navýšenie skóre, no z dvoch rohových kopov nedokázala vyťažiť ďalšiu gólovú strelu.

65
    Senica napokon dokázala zužitkovať svoj tlak na strelenie druhého gólu v zápase. Strelecky sa presadil Šmehýl, ktorý využil dobrú prihrávku do šestnástky a bez väčších problémov usmernil loptu medzi tri žrde.

63
    Senica bude zahrávať ďalší rohový kop, no Hlučín situáciu zvládol a brankár Vavřík zasahovať nemusel.

62
    Z rohového kopu Seničania nedokázali ohroziť súperovu bránu. V hre sa tak bude pokračovať za stavu 1:0.

62
    Krč bol teraz faulovaný. Senica zahrávala priamy kop z osemnástich metrov, no hostia dokázali loptu odvrátiť na roh.

59
    Krátko na to ale mala Senica k dispozícii ďalší rohový kop. Hráči FC Hlučín ale situáciu zvládli na výbornú, skvelo si prebrali hráčov súpera a nedovolili im dostať sa do zakončenia.

58
    Senica si v závere 60. minúty vypracovala obrovský tlak. Prvý rohový kop hostia odvrátili, no z druhého najvyššie vyskočil Mehremič. Futbalista Senice ale nasmeroval loptu mimo brány.

55
    Na Junasa smerovali ďalšie dve strely, no ani s nimi nemal väčšie problémy a pohodlne ukryl loptu vo svojom náručí.

53
    Na druhej strane strieľal Hejník, no jeho strela brankára Senice Junasa nezaskočila.

53
    Brána Hlučína je pravidelne ostreľovaná. K lopte sa dostal Klec, no jeho strelecký pokus skončil nad bránou a Vavřík tak mohol ostať pokojný.

50
    Po minúte má Vavřík opäť plné ruky práce. Tentoraz stál proti strele Moronga, no aj s touto situáciou si dokázal poradiť.

49
    Od úvodných minút druhého polčasu bolo jasné, že duel bude naďalej v réžii senických futbalistov. Vedenie FK mohol navýšiť Šmehýl, no jeho strelu z pravej strany brankár Vavřík vyrazil.