Zlín – Mladá Boleslav 6:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Olomouc 4:2 (kon.) | Opava – Frýdek-Místek 2:4 (kon.)

Opava právě vstřelila branku!
    Opava ještě v závěru snižuje na rozdíl dvou branek. Z otočky se prosadil Srb NEMANJA KUZMANOVIĆ.

68
    Tentokrát se prosazují žlutomodří, konkrétně RADIM GRUSSMANN, jenž se prezentoval povedeným obstřelem.

57
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    PATRIK KRČULA přidává posléze z dorážky čtvrtý zásah Frýdku-Místku.

Slezský FC mohl snížit, střídající Grussmann ale zamířil jen do břevna.

50
    Frýdečtí fotbalisté vstupují výborně také do druhého dějství. Centr ze strany se dostal k PETRU ZAVADILOVI, který překonal brankáře Lasáka, jenž vystřídal mezi tyčemi Květona.

46

45

38
    Frýdek odskakuje na rozdíl dvou branek a ani tentokrát to tak s opavskými nadějemi na první výhru v přípravě nevypadá příliš nadějně. Penaltu proměnil DARIO KRIŠTO.

Opavští mohli rychle zareagovat ze značky pokutového kopu, testovaný Pyclík ovšem penaltu neproměnil.

5
    Valcíři jdou do vedení. MARTIN VYSKOČIL zamířil přesně mezi nohy brankáře Květona a otevřel tak skóre dnešního střetnutí.

1

SFC Opava: Květon – Pospěch, Simerský, Žídek, Horka – Vacek, Pyclík, Mozol, Helebrand – Machálek, Mrázek
    Náhradníci: Lasák – Grussmann, Jursa, Kuzmanović, Janetzký, Jurečka, Lapeš

MFK Frýdek-Místek: Mihálek – Švrček, Skwartzek, Byrtus, Literák, Klabník, Stratil, Hošek, Vyskočil, Ujlaky, Krišto
    Náhradníci: Prepsl – Krčula, Ilko, Šafner, Talián, Zavadil, Slaninka, Ďuriška, Farský, Dos Anios.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Filip Lefenda

Branky: 68. Grussmann, 87. Kuzmanović – 5. Vyskočil, 38. Krišto (pen.), 50. Zavadil, 57. Krčula

Slezský FC Opava:

1. poločas: Květon – Pospěch, Simerský, Žídek, Horka – Vacek, Pyclík, Mozol, Helebrand – Machálek, Mrázek

2. poločas: Lasák – Vacek, Simerský, Žídek, Pospěch – Grussmann, Janetzký, Jursa, Jurečka – Lapeš, Kuzmanović