Zlín – Kometa Brno 4:1 (kon.) | K. Vary – Liberec 2:7 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 5:4 (1:0 po s.n.)
Olomouc – Třinec 1:2 (po pr.) | Pardubice – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Chomutov – Plzeň 4:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Sparta 0:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
HC Sparta Praha
Neděle 24.01.2016, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 39. kolo

To už je z tohoto utkání vše, s přáním pěkného večera a úspěšného pracovního týdne se loučím. (20:04:47)

Nejlepší hráči utkání
    Jakub Klepiš (MBL)
    Filip Novotný (SPA)

Utkání mezi Mladou Boleslaví a Spartou je minulostí. Domácí Bruslaři sice byli v první třetině lepší, jenže poté jejich hra upadla a tempo hry diktovali výhradně už jen Pražané, kteří po zodpovědném výkonu podpořeným účinnou hrou z obrany zaslouženě zvítězili a odvážejí si z města automobilů tři body.

59:45
    Hykova střela z ofsajdu skončila na plexiskle. Gólman Středočechů už se definitivně vrací do branky.

59:30
    Rittich znovu odjíždí na střídačku.

59:19
    Odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti Pražanů, o osudu utkání je tedy rozhodnuto. Brankář Mladé Boleslavi se vrací zpět mezi tři tyče.

58:55
    Domácí jsou až ve středním pásmu, k žádnému tlaku se ani teď neschyluje.

58:45
    Trončinského střela od modré znovu skončila v lapačce brankáře Sparty.

58:34
    David Rittich zůstává na střídačce, Bruslaři to zkusí v šesti hráčích v poli.

58:34
    Oddechový čas pro domácí.

58:34
    Bude se vhazovat po levici Filipa Novotného. Boleslavští diváci mezitím hromadně opouštění ŠKOENERGO Arénu.

58:07
    David Rittich stále zůstává v brance, Středočeši asi nezkusí ani power-play.

57:45
    Bruslaři se drží v pásmu, jenže málo střílejí, Sparta naopak často napadá.

56:38
    Zatím to tak nevypadá, protože domácí se musí stále bránit a nemohou odvolat ani brankáře.

56:30
    Mladé Boleslavi zbývá posledních několik málo minut ke zdramatizování utkání, dokáže to ještě?

56:28

56:05
    Jakub Klepiš se sice dostal do útočného pásma, jenže Pražané ho zahnali do rohu a vzali mu puk.