NY Islanders – Detroit 2:4 (kon.) | Philadelphia – Boston 2:3 (kon.) | Columbus – Montreal 5:2 (kon.)
NY Rangers – Buffalo 6:3 (kon.) | Dallas – Calgary 2:1 (kon.) | Minnesota – Arizona 1:2 (0:1 po s.n.)
New York Islanders
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Detroit Red Wings
Úterý 26.01.2016, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký úterní den. (03:51:40)

3. Justin Abdelkader (DET) 1+0

Islanders sice dokázali v 56. minutě zásluhou Grabovského snížit na rozdíl jednoho gólu, ale to bylo v jejich podání vše. Vítězství Detroitu totiž v poslední minutě pečetil střelou do prázdné branky Glendening. Red Wings znovu ukázali, že se jim v poslední době hraje lépe venku a z Barclays Center si odnáší oba dva body.

59:58
    V tomto duelu se již nic jiného nestane, hokejisté Detroitu vítězí.

59:15
    Detroit právě vstřelil branku!
    Red Wings trefují prázdnou branku a zajišťují si vítězství. Quincey dokázal po mantinelu vyhodit kotouč do útočného pásma, v něm ho dojel Helm a pasem před branku našel LUKA GLENDENINGA, který odčinil své předchozí zaváhání a trefil prázdnou klec. Asistence: Darren Helm, Kyle Quincey.
    59:15 Luke GLENDENING - 2:4

59:07
    Oddechový čas pro domácí.

59:07
    Glendening vyhodil kotouč nešťastně na zakázané uvolnění, když si nepohlídal červenou čáru.

58:55
    Halák uhání na střídačku. Islanders hrají v šesti hráčích.

58:30
    Detroitu se nyní povedlo dostat kotouč do útočného pásma a bránící hráči můžou vystřídat.

57:43
    Domácím čas velmi rychle utíká. Detroit zatím zvládá držet své těsné vedení.

56:44
    Detroit je pod tlakem a nyní se osvobodil za cenu zakázaného uvolnění. Hosté právě ukázali, jak si může tým zkomplikovat téměř vyhraný zápas.

56:11
    Dva skvělé zákroky Mrázka! Nejprve český brankář vychytal střelu Stroma a následně si poradil i se střelou od modré čáry.

56:00
    Rázem mají Islanders o co hrát a tlačí se do zakončení.

55:37
    Kotouč se ocitl mezi střídačkami a hra je přerušena.
    55:12 Michail GRABOVSKIJ - 2:3

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 17. Nelson (Tavares), 56. Grabovskij (Martin, Strait) – 11. Richards (Dacjuk), 34. Abdelkader (Zetterberg, Larkin), 35. DeKeyser, 60. Glendening (Helm, Quincey)

New York Islanders: Halák (Greiss) – de Haan, Hamonic, Židlický, Hickey, Strait, Leddy – Strome, Tavares, Grabovskij – Okposo, Nielsen, Kuljomin – Bailey, Nelson, Lee – Clutterbuck, Cizikas, Martin
    Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – DeKeyser, Quincey, Green, Smith, Marčenko, Ericsson – Abdelkader, Zetterberg, Larkin – Helm, Dacjuk, Richards – Tatar, Sheahan, Nyquist – Tangradi, Glendening, Jurčo

Rozhodčí: Kimmerly, McCauley – Kovachik, Barton

Diváci: 12 086