NY Islanders – Detroit 2:4 (kon.) | Philadelphia – Boston 2:3 (kon.) | Columbus – Montreal 5:2 (kon.)
NY Rangers – Buffalo 6:3 (kon.) | Dallas – Calgary 2:1 (kon.) | Minnesota – Arizona 1:2 (0:1 po s.n.)
Dallas Stars
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Calgary Flames
Úterý 26.01.2016, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (05:11:48)

3. Antti Niemi (DAL) 24 zák., 1 gól, 95,8%

Je konec. Flames sice ve třetí třetině zápas zdramatizovali, když zásluhou Colbornea snížili na 2:1. Tento výsledek ale vydržel až do konce a domácí Hvězdy si tak připisují do tabulky dva body za výhru, hokejisté Calgary naopak završili neúspěšný trip porážkou.

59:58
    Fiddler vyhrál stěžejní buly a Stars už tento zápas nepustí.

59:51
    Hostům se nedaří usadit se v pásmu, ještě ale mají poslední šanci po faulu Codyho Eakina. Útočník Dallasu nejprve zahákoval Gaudreaua, poté ho ještě zasáhl hokejkou do obličeje.

59:02
    Flames přežili klinickou smrt a ještě mají necelou minutu na vyrovnání. Bob Hartley si vybral oddechový čas, aby sdělil svým svěřencům závěrečné pokyny. Rämö zůstává na střídačce.

58:33
    Hosté v šesti bez brankáře a dva domácí hokejisté jeli na osamoceného Brodieho, který fantasticky zachránil Calgary tygřím skokem!

58:06
    Rämö už byl na cestě na střídačku, musel se ale rychle vrátit aby zabránil ve skórování Ničuškinovi!

57:30
    Stars se dopustili přihrávky rukou.

57:03
    Po ofsajdu Calgary je tu poslední komerční přestávka.

56:59
    Jooris byl v rohu hřiště odzbrojen, hosté mají na vyrovnání už jen tři minuty.

Michal Muška

Branky a nahrávky: 23. Benn (Ničuškin, Goligoski), 25. Spezza (Klingberg, Sharp) – 42. Colborne (Hudler, Engelland)

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Goligoski, Klingberg – Oduya, Demers – Lindell, Jokipakka – Benn, Seguin, Sharp – Ničuškin, Eakin, Spezza – Roussel, Janmark, Hemský – Sceviour, Fiddler, Eaves. Trenér: Lindy Ruff.
    Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Giordano, Brodie – Russell, Hamilton – Wideman, Engelland – Gaudreau, Monahan, Jones – Bennett, Backlund, Frolík – Colborne, Granlund, Hudler – Bouma, Jooris, Stajan. Trenér: Bob Hartley.

Rozhodčí: Watson, Jackson – Heyer, Racicot.