NY Islanders – Detroit 2:4 (kon.) | Philadelphia – Boston 2:3 (kon.) | Columbus – Montreal 5:2 (kon.)
NY Rangers – Buffalo 6:3 (kon.) | Dallas – Calgary 2:1 (kon.) | Minnesota – Arizona 1:2 (0:1 po s.n.)

Zbyněk Michálek (ARI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:41
    Martin Hanzal (ARI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:16 (05:43:10)

1. Anthony Duclair (ARI) 0+0
    2. Louis Domingue (ARI) 34 zák., 1 gól, 97,1%
    3. Charlie Coyle (MNS) 1+0

V samostatných nájezdech už byli úspěšnější hokejisté Arizony, kteří si díky vítěznému zásahu Anthonyho Duclaira připisují druhý bod. Ještě minutu a půl před koncem to přitom vypadalo, že zvítězí Divočáci, kteří vedli 1:0 a navíc hráli přesilovku. 73 sekund před sirénou ale brankář Dubnyk věnoval svou chybou vyrovnání Vermettovi.

Anthony DUCLAIR - 1:2sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
    Autorem vítězné branky je ANTHONY DUCLAIR.

3. série
    0:1
    Charlie Coyle vystřelil jen do tyčky, je hotovo!

2. série
    0:1
    Anthony Duclair si vychutnal Dubnyka bekhendovou kličkou!

2. série
    0:0
    Koivu zkusil forhendovou kličku, ale neuspěl.

1. série
    0:0
    Střelu Boedkera zastavil betonem Dubnyk.

1. série
    0:0
    Zach Parise neproměnil.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nerozhodlo a tak uvidíme samostatné nájezdy, což je po zavedení formátu prodloužení 3 na 3 poměrně vzácný jev. Kojoti byli blíže vítězství, když hráli přesilovku a dokonce vstřelili gól, který ale nebyl pro postavení Boedkera v brankovišti uznán.

Střely na branku v prodloužení – 0:1, celkem – 35:24.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:57
    Domi si vyměnil puk s Ekmanem-Larsonem a ještě vystřelil. Klec domácích netrefil.

63:53
    Domácí to zvládli a jsou kompletní!

63:15
    Stone nastřelil jen Stolla, který dokonce vyrazil dopředu a ušetřil domácím cenné sekundy.

62:47
    Rozhodnutí sudích se nemění ani po poradě s videem. Budeme pokračovat!

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 51. Coyle (Niederreiter, Koivu) – 59. Vermette, rozh. náj. Duclair