Novokuzněck – Dynamo Moskva 1:4 (kon.) | Omsk – Nižněkamsk 1:4 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 5:4 (1:0 po s.n.)
Novosibirsk – Viťaz 5:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Ufa 3:2 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 4:2 (kon.)
Toljatti – Soči 1:3 (kon.) | Kazaň – Jaroslavl 2:3 (1:2 po s.n.) | N.Novgorod – Spartak Moskva 7:2 (kon.)
Čerepovec – Jokerit 1:2 (kon.) | Minsk – Petrohrad 3:2 (kon.) | Riga – CSKA Moskva 0:5 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Středa 27.01.2016, 14:30 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

Novosibirsk vyhrává nad Viťazem 5:2. Já se s Vámi loučím a děkuji za pozornost. (16:43:38)

59:00
    Alexander Salát si musel poradit se snadnou střelou od modré, tou dobou ale už běží poslední minuta hry a diváci začínají slavit.

58:10
    Utkání se v poklidu dohrává, domácí vyhrají, to je již v tuto chvíli jasné. Diváci si závěr zápasu užívají.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:08
    Alexander Salák v brance si po delší době připisuje zákrok. Je škoda, že se atmosféra z ledového paláce nedá audio způsobem přenést do onlajnku, neboť diváci skandují, podporují svůj tým. Tribunami obíhá mexická vlka. No prostě a jednoduše hokej tak, jak má být. Parádní spektákl na ledě i na tribunách.
    Hráči Traktoru předvedli pořádnou rychlopalbu!

Pořádnou rychlopalbu předvedli hráči Čeljabinsku na ledě Astany! Kazašský celek vedl na začátku druhé třetiny 3:1, nicmé...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 27. leden 2016

55:37
    Domácí hrají výrazně lépe, než jejich soupeř. Do šancí se dokáží dostat všechny formace Sibiru, není to jen o elitní pětici.

54:04
    Hra hostujícího týmu se absolutně rozpadla. Dva rychle inkasované góly mají za následek to, že domácí dominují.
    Sergej ŠUMAKOV - 5:2

52:53
    Sibir právě vstřelil branku!
    SERGEJ ŠUMAKOV dává další domácí branku a nálada v Ledovém paláci sportu je velmi dobrá, aby také ne, domácí vedou 5:2 a kráčí k zisku bodů. Asistence: Stepan Sannikov, Maxim Šulunov.
    Oleg GUBIN - 4:2

51:50
    Střelou mezi nohy se prosazuje OLEG GUBIN a domácí vedou o dvě branky. Skvělou přihrávku dostal střelec mezi kruhy. Asistence: David Ullström, Sergej Gimajev.

51:22
    Sibir hraje to, co potřebuje, dobře takticky drží hru co nejdál od Saláka.

51:00
    Nyní se Novosibirsk dostal do dvou dobrých střeleckých šancí, ale nedokázal využít ani jednu.

49:50
    Polovina třetí třetiny se blíží, Viťaz stále prohrává o jednu branku. Domácí ale nechtějí žádné kompilace, a tak svého soka nepouští do žádných velkých šancí.

48:52
    Saprykin není výtečně udržel svůj tým ve hře, proti první formaci domácích zavřel svou branku.

48:21

46:51
    Domácí hrají přesilovku aktivně, jsou v útočném pásmu a snaží se vstřelit pravděpodobně rozhodující branku.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 6. Meszároš (Kopejkin), 27. Šumakov, 31. Butuzov (Mišarin), 52. Gubin (Ullström, Gimajev), 53. Šumakov (Sannikov, Šalunov) – 13. Horák (Afinogenov), 37. Makajev (Afinogenov, Jezhov)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Mišarin, Konstantin, Menšikov, Meszároš, Ignatovič, Gimajev, Vereščagin, Neumov – Sannikov, Šumakov, Šalunov – Ullström, Vorošilo, Butuzov – Okulov, Fefelov, Jakovlev – Žafjarov, Gubin, Kopejkin
    HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Samonov) – Eronen, Kostromitin, Davydov, Lukin, Golovkov, Ježov, Voronkov – Horák, Kempe, Šitikov – Solodukhin, Koroljov, Kučerjavenko – Nikulin, Afinogenov, Makejev – Musatov, Vyglazov, Drugov

Rozhodčí: Belyajev, Safillov -Shalagin, Shishlo