Novokuzněck – Dynamo Moskva 1:4 (kon.) | Omsk – Nižněkamsk 1:4 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 5:4 (1:0 po s.n.)
Novosibirsk – Viťaz 5:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Ufa 3:2 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 4:2 (kon.)
Toljatti – Soči 1:3 (kon.) | Kazaň – Jaroslavl 2:3 (1:2 po s.n.) | N.Novgorod – Spartak Moskva 7:2 (kon.)
Čerepovec – Jokerit 1:2 (kon.) | Minsk – Petrohrad 3:2 (kon.) | Riga – CSKA Moskva 0:5 (kon.)
Avangard Omsk
1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
Neftěchimik Nižněkamsk
Středa 27.01.2016, 14:00 • Omsk Arena • KHL
    Hráči Traktoru předvedli pořádnou rychlopalbu!

Pořádnou rychlopalbu předvedli hráči Čeljabinsku na ledě Astany! Kazašský celek vedl na začátku druhé třetiny 3:1, nicmé...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 27. leden 2016

Československá stopa

Vladimír Sobotka (Omsk) 0 + 0, 17:00 min., 5 střel
    Michal Kempný (Omsk) 0 + 0, 17:07 min., 0 střel
    Marek Kvapil (Nižněkamsk) 0 + 0, 15:27 min., 0 střel
    Dominik Furch (Omsk) 87% úspěšnost, 4 obdrž. góly (16:23:03)

Dnes jsme mohli sledovat poměrně zajímavé utkání, kdy v každé třetině dokázali hosté vstřelit více branek než domácí, takže Nižněkamsk i nadále živí naději na play-off. Hosté vyhrávají zaslouženě, protože domácí dnes neměli příliš příležitostí a nevěděli si rady se skvělým Lisutinem.

59:25
    Zápas se již jen v poklidu dohrává a nevypadá to ani na žádné ohrožení Lisutina.

58:58
    Domácí v plném počtu. Zahrají si tedy ještě zkrácenou přesilovou hru, ale ta už o ničem nerozhodne.

58:31
    Nižněkamsk ještě také hlásí jedno vyloučení – dvě minuty za hru vysokou holí dostává Igor Volkov.

57:48
    Hosté kombinují v klidu na útočné polovině, načež se k puku dostala domácí obrana, jež vyhazuje přes všechny čáry.

56:58
    Alexander Černikov si také odpočine na dvě minuty za krosček.

56:00
    Ke střele v oslabení se propracovali domácí, ale Lisutin byl na místě.

55:28
    Nižněkamsk se nikam nežene a nyní začíná útok za vlastní brankou. Hosté nemají potřebu něco se současným stavem dělat.

54:40
    Michal Kempný se zapisuje do statistik dvěma trestnými minutami.

54:04
    Další těžký zákrok proti střele hostujícího hráče musel předvést Dominik Furch.

52:49
    Domácí hokejisté jsou hodně otřeseni a nyní nevědí, co by měli proti Nižněkamsku hrát.
    Michajl ŽUKOV - 1:4

51:52
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    MICHAJL ŽUKOV se dostal do samostatného úniku a perfektním blafákem nedal Furchovi šanci. O vítězi je asi dnes rozhodnuto. Asistence: Dan Sexton.

51:06
    Avangardu se vůbec nedaří, což skvěle dokumentuje nynější špatná rozehrávka.
    Kirill LJAMIN - 1:3

49:41
    Na rozdíl dvou branek opět odskakují hosté, to už bude pro Omsk problém. Autorem branky je KIRILL LJAMIN. Asistence: Ryan Stoa, Michajl Žukov.

Pavel Černý

Branky a nahrávky: 44. Pjanov (Paršin, Chochrjakov) – 9. Polygalov (Milovzorov), 30. Sexton (Grigorenko), 50. Ljamin (Žukov, Stoa), 52. Žukov (Sexton)

Avangard Omsk: Furch (Kostin) – Pervyšin, Kempný, Kuljaš, Ahnelöv, Alexandrov, Lekomcev, Gusev (A), Dervuk – Paršin, Sobotka (C), Perežogin (A) – Pjanov, Chochrjakov, Lemtjugov – Kazakov, Kurjanov, Michejev – Černikov, Petrov, Fiščenko
    Neftěchimik Nižněkamsk: Lisutin (Sudniščin) – Rjasenskij, Sergejev, Ščitov (C), Bondarev, Ljamin, Jevsejenkov (A), Bryncev – Volkov, Polygalov (A), Milovzorov – Grigorenko, Taffe, Sexton – Žukov, Kvapil, Stoa – Kitarov, Kulikov, Porjadin, Zdunov

Rozhodčí: Boman, Sidorenko – Otmachov, Raming