Sokolov – Jablonec n/N 4:5 (po pr.) | Žďár n/S – Klášterec nO 7:4 (kon.) | Kobra – Písek 8:2 (kon.)
Tábor – Jindř. Hradec 7:3 (kon.) | Nymburk – Havlíčkův Brod 0:6 (kon.) | Bílina – Trutnov 6:5 (1:0 po s.n.)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 2:4 (kon.) | Břeclav – Mor. Budějovice 2:3 (kon.) | Kopřivnice – Opava 5:1 (kon.)
Frýdek-M. – SHK Hodonín 6:2 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 6:5 (2:1 po s.n.) | SK Karviná – Technika Brno 4:3 (1:0 po s.n.)
Řisuty – Kolín 2:9 (kon.)
HC Lvi Fosfa Břeclav
2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Středa 27.01.2016, 18:00 • Ice Bors Aréna Břeclav • 2. liga skupina Východ • 37. kolo

Konec zápasu. (20:11:58)

59:57
    Hosté v šesti, ale už nemají čas. Bully navíc ve středním pásmu.

59:57
    Oddechový čas pro domácí.

59:57
    I hostující útočník dostává trest za hrubost.

59:57
    Po mele před Šťastným se bude vylučovat. Domácí kapitán dostává trest 2 minuty za hrubost a osobní trest do konce utkání.

59:50
    Asi poslední velká šance Lvů končí těsně nad břevnem.

59:25
    Vachutka nejenže nezachytil puk na útočné modré, ale ještě spadl a Paták s Mikešem si před Dusíkem dělali co chtěli. Gól ale nedali.

58:07
    Haman nahodil před branku puk na aktivního napadajícího Šebka, ten tečoval puk v krajní nouzi jen těsně mimo. To byla velká šance Lvů na vyrovnání.

57:32
    Kotouč mimo ledovou plochu.

57:08
    Fejt strazil loktem před brankou Matějku a dostává trest 2+10 minut. Utkání pro něj dnes skončilo, menší trest za něj odsedí Vlček.

56:43
    Haman a Horký se do sebe chtěli pustit za Dusíkovou bránou, sudí je ale včas odtrhli.

55:03
    Miklík zachytil vyhození hostí, ale Průdek už jeho střelu nestihl tečovat. Kotouč má Šťastný bezpečně v lapačce.

54:23
    Domácí jezdí s pukem po rozích, chybí střelba.

53:32
    Marek Ivan dostal ideální pobídku na teč od Vachutky, ale puk znovu jen těsně prosvištěl vedle tyčky.

52:28
    A další komplikace por Žihadla. Kliment oslabuje svůj tým a Moravské Budějovice se budou dvě minuty bránit.

52:00
    Břeclav právě vstřelila branku!
    JIŘÍ BĚHAL jen nahodil puk na branku od modré čáry a kotouč k překvapení všech, včetně střelce, zaplul do sítě. Může být drama. Asistence: Šebek.

51:46
    Nahrávky domácích naslepo nejsou přesné. Na jejich hokejky se viditelně začíná vkrádat nervozita.

Martin Daneš

Branky a nahrávky: 17. Ivan (Uhlík), 52. Běhal (Šebek) – 4. Paták (Mikeš, Pěška), 26. Paták (Pěška, Sechovec), 47. Havel (Trojan, Jaroš)

HC Lvi Fosfa Břeclav: Dusík (Šurý) – Směřička, Miklík, Fejt, Běhal, Dittrich, Haman, Vlček – Šebek, Červenka (A), Vachutka, Ivan (C), Tobola, Zháňal (A), Nováček, Školoud, Uhlík, Průdek
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Šťastný (Vejvoda) – Peroutka, Šťáva, Jaroš, Sechovec (A), Sobotka, Kliment – Pěška, Matějka, Rytnauer (A), Havel, Paták, Mikeš, Trojan (C), Horký, Krutiš

Rozhodčí: Obadal – Maloušek, Maťašovský