Boston – Anaheim 2:6 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 2:0 (kon.) | Carolina – Chicago 5:0 (kon.)
Ottawa – Buffalo 2:3 (kon.) | Florida – Toronto 5:1 (kon.) | Montreal – Columbus 2:5 (kon.)
Winnipeg – Arizona 5:2 (kon.) | Vancouver – Nashville 1:2 (kon.) | San Jose – Colorado 6:1 (kon.)

David Krejčí (BOS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 22:24
    David Pastrňák (BOS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 11:27 (03:57:42)

1. Corey Perry (ANA) 1+1
    2. Frederik Andersen (ANA) 32 zák., 2 góly, 94,1%
    3. Matt Beleskey (BOS) 0+2
    Anaheim Ducks oslavuje proti Bruins třetí vítězství v řadě.

Kapitán Zdeno Chára se ve třetí třetině vrátil zpět z trestné lavice a poté zakončil nádhernou kombinaci Bruins střelou do pravého horního rohu. Boston prohrával až do závěru zápasu o dvě branky a marně se snažil se zápasem něco udělat. David Pastrňák neproměnil samostatný únik a během poslední minuty podtrhl vítězství Anaheimu střelou do prázdné brány Ryan Kesler, na jehož gól vzápětí po několika sekundách ještě navázal Mike Santorelli. Konečný výsledek. Boston Bruins 2 Anaheim Ducks 6.

59:39
    Anaheim Ducks vyhodil puk na zakázané uvolnění a ještě jednou se bude vhazovat před bránou Frederika Andersena.
    59:28 Mike SANTORELLI - 2:6

59:28
    Anaheim právě vstřelil branku!
    MIKE SANTORELLI vzápětí přidává další gól a Anaheim Ducks vede nad Bostonem Bruins těsně v závěru 6:2!! Mike Santorelli předvedl před bránou dobrý důraz a puk, který po střele Ryana Garbutta z mezikruží prošel mezi betony Tuukka Raska, z blízkosti dorazil do prázdné brány. Asistence: Ryan Garbutt, Shea Theodore.
    59:05 Ryan KESLER - 2:5

59:05
    RYAN KESLER uklízí puk z blízkosti do prázdné brány a Anaheim Ducks pečetí své vítězství!! Ryan Getzlaf na pravém křídle dokázal obelstít po přihrávce Jakoba Silfvergerga tři protihráče a poté našel u levé tyče Ryana Keslera, který z blízkosti uklidil puk do zívající brány. Asistence: Ryan Getzlaf, Jakob Silfverberg.

58:52
    Torey Krug zavezl puk do útočného pásma a Tuukka Rask je opět na střídačce!

58:42
    Patrice Bergeron sice vyhrál vhazování, to se ale vzápětí bude opakovat.

58:42
    Tuukka Rask se samozřejmě vrátil zpět do brány při vhazování v obranném pásmu Bruins, kteří nutně potřebují vyhrát buly.

58:42
    Hlavní trenér Bostonu Bruins Claude Julien si vzal oddechový čas.

58:42
    Bostonu Bruins se nepodařilo rozehrát a vyhodili puk na zakázané uvolnění. To je velká chyba.

58:12
    Tuukka Rask už je na střídačce a Boston Bruins to zkouší v šesti hráčích a prázdnou bránou v zádech!

57:58
    Tuukka Rask dvakrát vyjel z brány, jenže poté se do ní vrátil, protože Bruins se nedokázali usadit v útočném pásmu.

57:38
    Dennis Seidenberg vypálil z levého křídla a jeho střela zamířila vedle levé tyče.

57:10
    Do konce zápasu zbývají necelé tři minuty a Boston Bruins je pod tlakem, místo toho, aby ho sám vytvářel.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 1. Trotman (Krejčí, Beleskey), 43. Chára (Spooner, Beleskey) – 8. Perry (Perron), 15. Theodore (Perry, Vatanen), 32. Perron (Stewart, Getzlaf), 38. Bieksa (Silverberg, Kesler), 60. Kesler (Getzlaf, Silfverberg), 60. Santorelli (Garbutt, Theodore)

Boston Bruins: Gustavsson (20. Rask) – Chára (C), Trotman, Seidenberg, C. Miller, Krug, K. Miller – Spooner, Krejčí (A), Eriksson – Marchand, Bergeron (A), Connolly – Beleskey, Kemppainen, Pastrňák – Ferraro, Talbot, Hayes. Hlavní trenér: Claude Julien.
    Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lindholm, Manson, Vatanen, Despres, Theodore, Bieksa – Maroon, Getzlaf (C), Stewart – Perron, Rakell, Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – Garbutt, Thompson, Santorelli. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Chris Rooney – Matt MacPherson, Brad Kovachik