EC Red Bull Salzburg
4:5 (2:0, 1:2, 1:2 - 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Středa 27.01.2016, 18:00Erste Bank Young Stars League • 27. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

EC Red Bull Salzburg: Schwainger (Wieser) – Nußbaumer, Steinacher, Egger, Wolf, Frandl, Blüml, Kofler – Hagler, Pöschmann, Lahoda – Motil, Galassiti, Lindqvist – Klöckl, Gehringer, Adolfsen – Westerthaler, Wörndl, Schuster.

Rozhodčí: Fichtner – Kainberger, Tschrepitsch.

00:01

01:07
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Tak to byla velmi rychlá branka v podání domácího celku. IAN MOTL našel už po první minutě hry způsob, jakým překonat hostujícího brankáře.
    Bez asistence.

03:49
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Svatuška – 2 min., napadení).

05:49
    Orli jsou opět kompletní.

12:01
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Hačecký – 2 min.).

14:01

14:13
    Jen chvilku poté, co Orlům naskočil na led pátý hráč, Pacl znovu inkasuje. Autorem druhé branky je JULIAN KLÖCKL.
    Asistnce: Andreas Adolfsen, Raphael Wolf.

16:10
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Wolf – 2 min., hákování).

18:10
    Salzburg si nyní odpykali svůj první trest v utkání a je opět kompletní.

20:00

První dějství se lépe vydařilo domácímu celku, který poslal za Paclova záda hned dva kotouče. Svěřenci Leoše Zajíce ale ještě stále mají dostatek času na to, aby otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Zda-li se jim to podaří už ve druhé části hry zjistíme již za chvíli.

Střely na bránu po první třetině – 10:9.

20:01

23:37
    Orli právě vstřelili branku!
    Tak to je výborný start do druhé třetiny ze strany znojemských juniorů! Tři minuty po zahájení hry úřaduje nejproduktivnější hráč v červených barvách JIŘÍ LANDER, jenž snižuje náskok domácího celku na pouhou jedinou branku!
    Asistence: Jiří Svatuška, Tomáš Hačecký.

26:12
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Račický – 2 min., držení protihráče).

28:12
    Orli jsou kompletní.

30:45
    Tak to je nemilé. Domácí znovu zásluhou ALEXANDERA LAHODY odskakují na původní dvoubrankový náskok.
    Asistence: Philipp Pöschmann, Patrick Hagler.

32:57
    Znojemští hokejisté si pro Salzburg ale nachystali velmi rychlou odpověď. TOMÁŠ HAČECKÝ znovu dává svým barvám naději na úplné vyrovnání.

33:51
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Kofler – 2 min., hrubost).

35:51
    Salzburg je v plném počtu.

36:11
    Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Lahoda – 2 min., napadení).

38:11
    Domácí jsou opět kompletní.

40:00

40:01

Dnešní utkání sleduje 50 diváků.

47:29
    A je vyrovnáno! Povedená střela z hole TOMÁŠE RAČICKÉHO zajistila, že znojemští hokejisté už definitivně smazali náskok domácího celku.

53:46
    Radost z vyrovnávací branky ale bohužel nevydržela znojemskému celku moc dlouho. Po asi šesti minutách FABIAN NUßBAUMER znovu posílá Salzburg do vedení.
    Asistence: Julian Klöckl.

57:18
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Račický – 2 min., krosček).

57:58
    Neuvěřitelné! Ani vlastní oslabení svěřence Leoše Zajíce nezastavilo a MICHAL MUSIL posílá za Schwaigerova záda čtvrtou a zároveň vyrovnávací branku dnešního utkání!
    Asistece: Michal Madnát.

60:00

Orli předvedli ve druhém a třetím dějství úctyhodný výkon. Dokázali smazat náskok, který si Salzburg v průběhu utkání vytvořil, a domů se tak dnes rozhodně s prázdnou nevrátí. Zda-li získají ještě bod navíc, na to nám možná přinese odpověď prodloužení, které začíná již za chvíli.

60:01

64:32
    Je rozhodnuto! Znojemští hokejisté v dnešním nervydrásajícím utkání nakonec urvali vítězství pro sebe! Autorem rozhodujícího gólu je TOMÁŠ HAČECKÝ.
    Asistence: Michal Mandát, Jindřich Pacl.

Konec zápasu. (20:12:42)

Marcela Procházková

Branky a nahrávky: 2. Motl, 15. Klöckl (Adolfsen, Wolf), 31. Lahoda (Pöschmann, Hagler), 54. Nußbaumer (Klöckl) – 24. Lander (Svatuška, Hačecký), 33. Hačecký, 48. Račický, 58. Musil (Mandát), 65. Hačecký (Mandát, Pacl)

EC Red Bull Salzburg: Schwaiger (Wieser) – Nußbaumer, Steinacher, Egger, Wolf, Frandl, Blüml, Kofler – Hagler, Pöschmann, Lahoda – Motil, Galassiti, Lindqvist – Klöckl, Gehringer, Adolfsen – Westerthaler, Wörndl, Schuster.
    HC LERAM Orli Znojmo: Pacl (Slezák) – Švanda, Mandát, Porzer, Štuk, Kruckovyč, Kiss – Niederhafner, Lander, Svatuška – Jeřábek, Musil, Račický – Hačecký, Jambor, Nahodil – Pucher.

Rozhodčí: Fichtner – Kainberger, Tschrepitsch