Frýdek-Místek – Hlučín 13:2 (kon.) | Pardubice – Union 2013 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Žižkov 4:0 (kon.)
Teplice – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Sereď 1:2 (kon.) | Sokolov – Hr. Králové 1:3 (kon.)
Vlašim – Liberec jun. 2:3 (kon.) | Dunajská Streda – Győr 1:1 (kon.) | B. Bystrica – Poprad 1:0 (kon.)
Karviná – Katowice 1:1 (kon.) | Miedź – Opava 2:3 (kon.) | Senica – Třinec 3:0 (kon.)
Skalica – Znojmo 0:0 (kon.) | Michalovce – Prešov 2:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Rapid 2:2 (kon.)
MTK Budapešť – Jihlava 0:1 (kon.) | FK Voždovac – Brno 0:0 (kon.) | Liberec – Târgu Mureş 1:1 (kon.)
Jagiellonia – Slovácko 3:4 (kon.) | Olomouc – Pogoň 3:1 (kon.)
MFK Skalica
0:0 (0:0)
1. SC Znojmo FK
sk Sobota 30.01.2016, 12:00 • MFK Skalica • Přípravný zápas

Aktéri dnešného stretnutia tak napokon ihrisko opúšťajú po bezgólovej remíze 0:0. Hostia zo Znojma síce dokázali skórovať, no ich presný zásah uznaný nebol. Diváci tak 90 minút márne čakali za otvorením skóre. Priebeh duelu zodpovedá konečnému výsledku. (14:15:07)

90

79
    Znojmo sa v závere zápasu tlačí do zakončenia. Český tím mal k dispozícii ďalšie dva rohové kopy, no na prvý gól stretnutia stále márne čakáme.

76
    Necelých 15 minút pred koncom stretnutia sa o slovo prihlásili hostia. Znojmo zahrávalo rohový kop, no centrovaná lopta do šestnástky domáceho celku neslávila úspech.

65
    Skalica zahráva už svoj piaty rohový kop v zápase, no štandardné situácie zrejme nie sú silnou stránkou záhoráckeho celku.

58
    Futbaloví priaznivci márne čakajú na otvárací gól v dnešnom súboji. Skaličania mali teraz k dispozícii rohový kop, no ani tentoraz sa lopta nezatrepotala v sieti.

47
    Hneď v druhej minúte druhého polčasu Znojmo zahrávalo ďalší rohový kop, no ani tentoraz sa nedokázali strelecky presadiť.

46
    Začal sa druhý polčas.

V prvom polčase tak diváci v Skalici nevideli ani jeden gól. Rozhodca udelil jednu žltú kartu a oba tímy zahrávali zhodne po tri rohové kopy. Ani jeden z nich ale nedokázali zužitkovať na strelenie gólu. Na otvorenie skóre si tak budú musieť priaznivci v Skalici počkať do druhého polčasu.

45
    Prvý polčas sa skončil.

43
    Znojmo malo k dispozícii ďalšie dva rohové kopy, no nedokázalo ich využiť na otvorenie skóre.

41
    Znojmo v záverečnej päťminútovke prvého polčasu malo možnosť skórovať po rohovom kope, no slovenský celok si túto situáciu ustrážil a v hre sa tak pokračuje za bezgólového stavu.

34
    A rozhodca udeľuje aj prvú žltú kartu v dnešnom stretnutí. Kartou je napomínaný hosťujúci hráč.

32
    Skaličania mali k dispozícii ďalší rohový kop, no ani tentoraz nedokázali usmerniť centrovanú loptu do brány.

30
    Za nami je polhodina hry a diváci zatiaľ márne čakajú na väčší vzruch na ihrisku.

23
    Skalica mala teraz k dispozícii 2 rohové kopy v rýchlom slede, no ani po týchto štandardných situáciách gól nepadol.

15
    Po prvej pätnásťminútovke sledujúci diváci v Skalici vyrovnaný futbal bez väčšieho vzruchu.

10
    Po desiatich minútach zatiaľ diváci v Skalici márne čakajú na otvorenie skóre. Oba tímy sa v úvode stretnutia zatiaľ len oťukávajú.

5
    Stretnutie sa začalo. V úvodných minútach boli aktívnejší hostia zo Znojma, ktorí teraz ohrozili bránu Skalice, no lopta napokon minula bránu. Nasledovať bude odkop od brány MFK.