Colchester – Tottenham 1:4 (kon.) | Nottingham – Watford 0:1 (kon.) | Portsmouth – Bournemouth 1:2 (kon.)
Aston Villa – Manchester City 0:4 (kon.) | West Brom – Peterborough 2:2 (kon.) | Crystal Palace – Stoke 1:0 (kon.)
Arsenal – Burnley 2:1 (kon.) | Liverpool – West Ham 0:0 (kon.)
Portsmouth FC
1:2 (1:0)
AFC Bournemouth
Sobota 30.01.2016, 16:00 • Fratton Park • FA Cup • 4. kolo
    Bournemouth postupuje do další fáze

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 13:7. (17:58:02)

Domácímu celku se vydařil první poločas dnešního pohárového utkání, ale hosté se nenechali vyhodit z rovnováhy a ve druhé půli utkání dvěma góly otočili, takže si odvážejí výhru 2:1 a postup do další fáze slavného anglického FA Cupu. Oba celky nám nabídly celkem příjemnou podívanou. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.

90+5

90+5
    Hosté se ještě drží na útočné polovině a nenechají Portsmouth zaútočit.

90+4
    Na centrovaný balón si nabíhal i brankář Fulton, ale rozehrávka se příliš nepovedla a možná to byla i poslední akce domácích v dnešním utkání.

90+3
    Žlutou kartu si za zadržení rychlého Kylea Bennetta vysloužil Eunan O'Kane.

90+2
    Technický nedoraz nyní připravil fotbalisty v modrých dresech o míč a hosté v červenočerných se k rozehrávce autu příliš rychle neženou.

90+1
    Nyní se konečně domácí dostávají do tlaku. Diváci ve Fratton Parku je neúnavně podporují.

90
    Rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty, takže domácí ještě mají čas něco s utkáním udělat a dovést ho alespoň k opakovanému zápasu.

90
    Hosté už hrají na čas, ale teď nevyšla technická paráda Bailymu Cargillovi, takže se k míči propracovali i domácí.

89
    Domácím se teď nedaří. Nejsou schopni založit nějakou pořádnou akci a míč mají na svých kopačkách hosté.

88
    Pro další centrovaný míč z levé strany si vyskočil zkušený australský brankář Adam Federici.

87
    Centr do pokutového území bez potíží odvrátila obrana Bournemouthu.

86
    Domácí jsou u míče, ale nedostávají se do potřebného předbrankového prostoru.

85
    Uvidíme, jestli budou mít domácí ještě dostatek fyzických a morálních sil, aby s tímto nepříznivým vývojem ještě dokázali něco udělat.
    84. Marc PUGH - 1:2

84
    Bournemouth právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jen se hosté dočkali dalšího gólu. Střídající MARC PUGH dokázal dotlačit balón do sítě s přispěním jednoho z domácích obránců.