Oostende – Mouscron 3:3 (kon.) | Club Brugge – Lokeren 2:1 (kon.) | Gent – Waasland-Beveren 2:1 (kon.)
Club Brugge KV
2:1 (2:1)
Sporting Lokeren
Neděle 31.01.2016, 18:00Belgická Jupiler Pro League • 24. kolo

Já se s vámi pro tuto chvíli loučím a budu se těšit zase příště u dalších onlajnů. (19:58:46)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:2.
    Střely mimo: 9:4.
    Rohy: 5:4.

Je hotovo. Dnes zůstávají po právu všechny 3 body na domácím stadionu. Lokeren si nezasloužil na hřišti Brugge KV bodovat. Po celých 90 minut tahali za kratší konec a po přestřelce v prvním poločase už si domácí pouze hlídali stav, který jim na jejich stranu přisuzuje všechny 3 body. Hodně viditelná byla na hřišti především dvojice Rafaelov, Gedoz. První jmenovaný se také postaral o oba góly svého týmu v dnešním utkání.

90+3

90+3
    A z tribun už znějí oslavné chorály.

90+2
    Domácí hráči pochopitelně vůbec nespěchají s rozehrávkou.

90+1
    Nastaveny 3 minuty.

90
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Diaby, přichází Vossen.
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Mirič, přichází Dessers.

88
    Zblokovaný centr a další roh pro hosty. V závěru utkání se dostávají k mírnému tlaku.
    87.

87
    I na druhé straně musel Butelle vytáhnout solidní zákrok. Lokeren bude zahrávat rohový kop.

85
    Střídající Izquierdo si posunul balon do středu na pravou nohu, na nic nečekal a vyzkoušel pozornost Verhulsta, ten byl ale pozorný.

83
    Vanaken na polovině hřiště předvedl krásné housličky a dopředu díky němu mohl spěchat Izquierdo.
    83.

83
    Pokus to nakonec nebyl vůbec špatný. Verhulst s obtížemi vyrážel.

82
    U míče stojí hned tři možní střelci.

81
    Nadějná standardní situace pro Bruggy.

80
    Všichni očekávali odpískání útočného faulu na domácího brankáře, který byl venku z brány. Sudí ale faul neodpískal a domácím tak na chvíli zatrnulo. Vše nakonec vyřešili stopeři domácího celku.