Oostende – Mouscron 3:3 (kon.) | Club Brugge – Lokeren 2:1 (kon.) | Gent – Waasland-Beveren 2:1 (kon.)
KAA Gent
2:1 (1:1)
Waasland-Beveren
Neděle 31.01.2016, 20:00Belgická Jupiler Pro League • 24. kolo

Zápas je u konce a domácí nakonec vítězí 2:1. Začátek druhé půle byl pomalejší. Gent získával čím dál tím větší aktivitu a byl stále nebezpečnější. Odměna za to přišla v 70. minutě, když se trefil Dejaegere. Potom si domácí hru už jen jestili. V 78. minutě přišel faul a pokutový kop pro Gent. Ten ale Kums neproměnil a tak byl stav stále 2:1. V závěru ještě dostal druhou žlutou kartu a zároveň tedy i červenou Moulin, ale to už hru moc neovlivnilo. Gent tedy vyhrál 2:1 a získal tři body. Ode mě je to dneska všechno, loučím se s vámi a na shledanou. (22:00:21)

90+4

90+3
    Schoofs ještě v závěru vidí žlutou kartu.

90+1
    Moulin dostává druhou žlutou kartu, když fauloval Depoitreho a je poslán do šaten! Tento sporný zákrok se Moulinovi vůbec nelíbí a jeho odchod doprovází nadávky.

90+1
    Waasland vrhá vše dopředu, ale zatím se mu nedaří.

89
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Miličevič, přichází Saief.

85
    Utkání se pomalu blíží ke konci a domácí stále vedou 2:1. Udrží vedení?

82
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Cissé, přichází Lumanza.
    79. Penalta

79
    Kums poslal pokutový kop na levou stranu. Stejnou stranu ale riskl i Henkinet, který dosáhl na balón a vyrazil ho!

78
    Cissé dostává za zákrok v pokutovém území žlutou kartu!
    78.

78
    Byla nařízena penalta pro domácí! Cissé podstrčil nohu před Dejaegereho, který upadl a domácí budou rozehrávat pokutový kop!

77
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Coulibaly, přichází Miloševič.