Oostende – Mouscron 3:3 (kon.) | Club Brugge – Lokeren 2:1 (kon.) | Gent – Waasland-Beveren 2:1 (kon.)
KV Oostende
3:3 (1:0)
Royal Excel Mouscron
Neděle 31.01.2016, 14:30 • Albertparkstadion, Oostende • Belgická Jupiler Pro League • 24. kolo

Tímto se s Vámi loučím a přeji krásný zbytek dne. (16:31:04)
    Dnešní utkání skončilo 3:3.

A je dobojováno. Druhý poločas musel oslnit snad každého fanouška, neboť ve druhém poločase bylo plno akcí. Hosté dokázali dvakrát vyrovnat a zaslouženě si dneska odvezou jeden bod.

90+5

90+5
    Hráči Oostende nedokázali nijak ohrozit branku a rozhodčí ukončuje zápas.

90+4
    Po rohovém kopu běží do protiútoku domácí celek.

90+3
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

90+2
    Akpala se pokoušel naběhnout za obranu, ale nedokázal si pohlídat ofsajdovou linii, a tak bude rozehrávat hostující celek.

90+1
    Rozhodčí bude nastavovat tři minuty.

90
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Marquet, přichází Oussalah.
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Musona, přichází El Ghanassy.

89
    Žlutou kartu dostává Marković (Royal Mouscron-Péruwelz).
    88. MARKOVIĆ - 3:3

88
    Mouscron právě vstřelil branku! Hosté opět srovnávají vývoj utkání, když se dokázal prosadit střídající FILIP MARKOVIĆ. Ten dostal vynikající přihrávku do velkého vápna a střelou z první poslal míč do branky.

87
    Hosté se přesnou kombinací posouvají k brance soupeře.

86
    Hosté budou rozehrávat na vlastní polovině.

85
    Do zajímavé šance se dostal domácí celek, když se do vápna z pravé strany dostal Akpala.

84
    Domácí obrana si poradila s útokem hostujícího celku.

83
    Hosté chtějí rychle srovnat, ale nedaří se jim dostat k brance soupeře.
    82. LUKAKU - 3:2

David Šlapáček

Branky: 45+3. Cyriac (pen.), 54. Musona, 82. Lukaku – 58. Dussenne, 62. Viola, 88. Marković

Karty:   43. Siani (OOS), 56. Vandendriessche (OOS) – 40. Peyre (MOP), 49. Dussenne (MOP), 75. Hubert (MOP), 89. Marković (MOP)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 9:9. Střely mimo: 3:1. Rohy: 7:6.
    KV Oostende: Ovono – Capon, Rozehnal, Milić, Lukaku – Vandendriessche, Berrier ( 80. Jonckheere), Siani – Fernando Canesin, Cyriac ( 75. Akpala), Musona ( 90. El Ghanassy)
    Náhradníci: Biebauw – De Schutter, El Ghanassy, Akpala, Jonckheere, Locigno, Godwin

Royal Excel Mouscron: Vagner – Peyre, Dussenne, Mézague, Aksentijević – Hubert, Michel, Marquet ( 90. Oussalah) – Viola ( 80. Badri), Mulić ( 75. Marković), Mohamed
    Náhradníci: Rausin – Badri, Marković, Oussalah, Vaccaro, Frederic Maciel, Manea

Rozhodčí: Delferière – De Neve, Battiston