Kerkrade – Ajax 2:2 (kon.) | Cambuur – Heerenveen 0:1 (kon.) | Feyenoord – Den Haag 0:2 (kon.)
Twente – Utrecht 3:1 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
0:2 (0:1)
HFC ADO Den Haag
Neděle 31.01.2016, 14:30 • Stadion Feijenoord, Rotterdam • Nizozemská Eredivisie • 21. kolo

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (16:37:36)
    Feyenoord prohrál popáté v řadě.

Je dobojováno! Fotbalisté Feyenoordu dnes prožili další nepovedený zápas a proti Den Haagu, celku z druhé poloviny tabulky, prohráli 0:2. Jedná se tak už o jejich pátou ligovou porážku v řadě! Hosté vedli od jednačtyřicáté minuty díky Jansenovi, po změně stran pojistil vítězství ADO Zuiverloon.

90+2

90+1
    První z nich je u konce a hosté stále drží míč na svých kopačkách, už se v podstatě jen čeká na závěrečný hvizd.

90
    Nad rámec druhé půle nastavil sudí Makkelie dvě minuty!

89
    Denhaagští fotbalisté kombinují s míčem na útočné polovině a nikam se neženou, příznivci Feyenoordu už dobře vědí, že jejich oblíbenci prohrají popáté v řadě.

87
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Aaron Meijers, přichází Wilfried Kanon.

86
    Do konce zápasu v tuto chvíli zbývá jen zhruba něco přes pět minut, někteří diváci už svá místa pomalu opouštějí.

84
    Feyenoord po dnešní porážce zůstane na třetí příčce o bod před Almelem, zatímco hosté díky tříbodovému zisku udrží kontakt s jedenáctým Heerenveenem.

82
    Ne. Ani tentokrát to domácím nevyšlo, záběr na trenéra Rotterdamských Giovanniho van Bronckhorsta je všeříkající...

81
    Už svůj devátý rohový kop budou zahrávat fotbalisté Feyenoordu, tak co teď?

79
    Diváci na vyprodaném Stadion Feijenoord jsou každou minutou tišší a tišší, domácí už tuší, že ani dnes na body nedosáhnou.

78
    Domácí zahrávali přímý kop z nějakých dvaceti metrů, jehož exekuce se ujal střídající Marko Vejinović, který ale napálil míč přímo do zdi.

76
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Gianni Zuiverloon, přichází Dion Malone.

75
    Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Ludcinio Marengo, přichází Giovanni Korte.

75
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Simon Gustafsson, přichází Marko Vejinović.

74
    To byla šance! Kuijt přistrčil míč nikým nehlídanému Tonnymu Vilhenovi, který ale Hansenovu svatyni těsně přestřelil!