Kerkrade – Ajax 2:2 (kon.) | Cambuur – Heerenveen 0:1 (kon.) | Feyenoord – Den Haag 0:2 (kon.)
Twente – Utrecht 3:1 (kon.)
FC Twente
3:1 (3:0)
FC Utrecht
Neděle 31.01.2016, 16:45 • De Grolsch Veste, Enschede • Nizozemská Eredivisie • 21. kolo

Ode mě je to dnes vše, přeji hezký zbytek neděle a na shledanou. (18:47:39)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 2:4. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 9:4. Fauly: 14:7.

Na stadionu propukla obrovská radost, když se Twente podařilo porazit papírově silnější Utrecht 3:1! Utkání začalo ze strany Twente velice aktivně a už v 4. minutě jsme viděli první branku zásluhou Bruna Uviniho. V 8. minutě už to bylo o dvě branky, když se prosadil Zakaria El Azzouzi. U obou branek asistoval, dnes velice aktivní, Hakim Ziyech. Ve 35. minutě už to bylo o 3 branky zásluhou kapitána Felipe Alejandra Gutiérreze. Druhá půle už tolik akce nepřinesla a u míče byli spíše hosté. V 86. minutě se ještě prosadil Ruud Boymans, který upravil skóre na konečných 3:1. Twente se díky zisku 3 bodů posouvá na 15. příčku a opustilo tedy sestupové pásmo. Utrecht zůstává na 7. místě.

90+4

90+3
    Dnešní utkání sleduje 24400 diváků.

90+2
    Ziyech si ještě zkoušel na vápně vyměnit míč se spoluhráčem, výborně ale zareagovala obrana Utrechtu a míč jim vzala.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty!

90
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Tim Hölscher, přichází Jelle van der Heyden.

89
    Barazite se nyní zachoval velice sportovně a pomáhá soupeři, kterého chytly křeče.

88
    Stejná dvojice, Barazite a Boymans, to zkoušela podruhé, tentokrát byla přihrávka ale o chloupek delší a v klidu si jí sebral Marsman.
    86. Ruud BOYMANS - 3:1

86
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Utrecht přeci jen snižuje! Ayoub našel na vápně Baraziteho, který poslal krásnou přihrávku na RUUDA BOYMANSE a ten už se nemýlil – 3:1!

84
    Troupee se snažil přihrát hlavičkou na Boymanse, míč ale špatně trefil a odevzdává ho zadarmo domácím.

83
    I s nastavením zbývá přibližně posledních deset minut utkání.

82
    Ramselaar si vyšlápl na Ziyecha, kterému se to nelíbilo a směrem k Ramselaarovi si neodpustil pár slov.

81
    Kum odcentroval z levé strany, jeho centr ale našel pouze hlavu domácího obránce, který zažehnal nebezpečí.

80
    Troupee fauloval na útočné polovině a k míči se po delší odmlce dostanou domácí.

78
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Zakaria El Azzouzi, přichází Shadrach Eghan.

77
    Po sklepnutí od Boymanse se dostal ke střele Ramselaar, s jeho pokusem si ale poradil Marsman.