Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Minsk 6:3 (kon.) | Ufa – Čerepovec 3:0 (kon.)
Toljatti – Novokuzněck 2:3 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – N.Novgorod 1:4 (kon.)
Jaroslavl – Omsk 3:2 (kon.) | Petrohrad – Jekatěrinburg 2:3 (2:3 po s.n.) | Viťaz – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
Soči – Barys 6:2 (kon.) | Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk 0:3 (kon.) | Riga – Jokerit 0:7 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Avangard Omsk
Středa 03.02.2016, 17:30 • Arena 2000 • KHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany vše. Budu se na Vás těšit u dalších online přenosů. Přeji pohodový středeční večer! (19:54:26)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Jiří Novotný (JAR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:39

Dominik Furch (OMS) 59:29, 17 zákroků, 3 góly, 85%
    Michal Kempný (OMS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 24:27
    Vladimír Sobotka (OMS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 10:02
    Martin Erat (OMS) 1+0, 1 střela, čas na ledě 14:36

Právě skončilo utkání Kontinentální hokejové ligy. Po dvou třetinách vedli domácí 3:2 a dalo se očekávat, že v poslední třetině, ve které jsme už neměli možnost vidět kapitána Omsku Vladimíra Sobotku, který ze zápasu odstoupil, padne alespoň jedna branka do jedné či do druhé klece. To se však nestalo, a proto si Lokomotiv Jaroslavl připisuje do tabulky 3 body za další domácí vítězství.

59:57
    Oddechový čas si vybírá hostující trenér a pokusí se vymyslet, jak během tří vteřin vsítit třetí gól do Muryginovy brány.

59:31
    Furch opuští svou klec a uhání na střídačku. Avangard to zkouší v šesti lidech v poli.

59:20
    Domácí svým pohybem nepouští hosty k rozehrávce. Ti mají problémy přejít střední pásmo.

58:48
    Pěrežogin chytře posílal puk před bránu, ale Zubov jeho prudkou přihrávku nezpracoval.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a Omsk zvyšuje tempo zápasu. Podaří se mu vstřelit vyrovnávací branku?

57:20
    Burdasov vyzkoušel Muryginovu pozornost střelou z pravé strany, ale gólman Lokomotivu drží vedení svého týmu.

56:25
    Avanagard opět přišel o kotouč v útočném pásmu a Jaroslavl vyhazuje tak šikovně, že se zakázané uvolnění pískat nebude.

55:26
    Domácí publikum hlasitě skanduje "šajbu, šajbu", čímž žádají po svých miláčcích pojistku v podobě čtvrtého gólu v síti Furcha.

54:50
    Jaroslavl opět ztratila puk ve vlastní třetině a ke střele se dostal Michal Kempný. Jeho dělovku ale Murygin dobře viděl a připisuje si tak další důležitý zákrok.

54:23
    Pěrežoginovi se nepodařilo tečovat střelu jednoho z jeho spoluhráčů a hra je následně přerušena kvůli ofsajdu hostujícího celku.
    Matěj Machovský předvádí v brance Plzně skvělé výkony! Dočká se po sezóně přestupu do zahraničí?

53:28
    Jaroslavl už se nikam nežene a pečlivě se soustředí na bránění svého jednobrankového náskoku.

52:58
    Zubov nezpracoval prudkou příhru od Kempného a puku se tak zmocnili opět domácí hokejisté.

52:11
    Omsk se provinil ofsajdem a vhazovat se bude ve středním pásmu.

51:50
    Averin si počínal až moc bohorovně a div že svou ztrátou puku neposlal Avangard do šance. Naštěstí pro domácí to dobře dopadlo.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 10. Čistov (Pašnin, Malcev), 15. Čistov (Malcev, Pašnin), 23. Apalkov (Averin, Hersley) – 13. Alexandrov (Zubov, Paršin), 34. Erat (Pervyšin, Zubov)

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Kolesnik) – Kronwall (C), Hersley, Grigorjev, Gorochov, Gavrikov, Ljubuškin, Pašnin – Averin (A), Konkov, Apalkov (A) – Malcev, Loktionov, Čistov – Korškov, Novotný, Mosaljov – Romancev, Sigarjov, Kapustin- Iljenko
    Avangard Omsk: Furch (Kostin) – Pervyšin, Ahnelöv, Kempný, Alexandrov, Gusev (A), Kulik – Burdasov, Sobotka (C), Paršin – Pěrežogin (A), Pjanov, Erat – Lemťugov, Zubov, Chochrjakov – Michejev, Gluchov, Fisčenko – Lauta

Rozhodčí: Gusev, Ravodin – Metalnikov, Sirotkin