Děčín – Klatovy 4:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Nový Jičín 4:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Opava 2:3 (0:2 po s.n.)
Břeclav – SHK Hodonín 4:3 (po pr.) | Kopřivnice – Vsetín 1:5 (kon.) | Frýdek-M. – Technika Brno 5:1 (kon.)
Poruba 2011 – SK Karviná 6:1 (kon.) | Kobra – Žďár n/S 4:2 (kon.)
HC Kobra Praha
4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 03.02.2016, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ • 24. kolo

Utkání je za námi. Ačkoliv domácí vedli po dvou třetinách již 3:0, hosté dokázali po brankách Štěpánka a Plevy snížit na jednobrankový rozdíl. V závěru to zkoušeli ve vlastním oslabení bez brankáře, vyrovnat se jim ale nepodařilo. Místo toho byl odpískán technický gól proti nim po nájezdu Jedličky.

Kobra tak získává tři body a posouvá se na pátou příčku v tabulce místo Havlíčkova Brodu, svého sobotního soupeře.

To je ode mě pro dnešek vše, u již zmíněného zápasu v sobotu proti Brodu na počtenou. (20:13:39)

Hráči utkání byli vyhlášeni Jakub Jedlička a Petr Štěpánek.

59:48

59:35
    Kobra právě vstřelila branku!
    Technický gól uznaný pro domácí. JAKUB JEDLIČKA jel na prázdnou branku, byl ale podražen.
    Bez asistence.

59:13
    Hosté stále útočí, hrají bez brankáře.

Oddechový čas pro hosty.

59:00
    Žďár je i ve čtyřech velmi aktivní a drží se v útoku.

58:15
    Jedlička v šanci, stahovačka mu nevyšla.

57:59
    Puk je mimo ledovou plochu.

57:48
    Bude se ještě vylučovat, za nedovolené bránění odchází Lojek.

57:19
    Ofsajd Kobry.

56:50
    Rašnerovu střelu vykopává Bílek do rohu.

56:13
    Kobra vyhazuje. Žďár je hodně aktivní, má ještě tři minuty a 47 sekund na vyrovnání.

55:33
    Žďár právě vstřelil branku!
    Je sníženo! Plameny využívají přesilovou hru, úspěšným střelcem je MARTIN PLEVA! Od modré propálil vše, co mu stálo v cestě.
    Asistence: David Březina.

54:47
    Jedlička se dostal do samostatného úniku! Blažíčka ale nepřekonal.

54:39
    Bílek zasahuje a přerušuje hru.

54:10
    Blažíček se pokoušel holí zastavit puk, který k němu jel, přehnal to ale se sklopením hole a kotouč usměrnil do ochranné sítě.

53:45
    Přesilovka pro Žďár, Hanták dostává dvě minuty za napadení.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 7. Jakeš (Jedlička, Antončík), 26. Doležal (Borovanský, Drahorád), 35. Cafourek (Vlach), 60. Jedlička – 46. Štěpánek (Rašner), 56. Pleva (Březina)

HC Kobra Praha: Bílek (Langer) – Šteiner, Verbík, Cafourek (A), Vacek, Lang, Drahorád – Jakeš (C), Antončík, Jedlička, Hanták, Škop, Vlach, Borovanský, Slanina (A), Doležal, Strnad, Kysela, Kučera
    Trenér: Šeba Miloslav

SKLH Žďár nad Sázavou: Blažíček (Sláma) – Beneš, Střecha, Pleva (A), Lojek, Smejkal (C), Rašner – Štěpánek, Kunstmüller, Kaňka, Březina, Vítek, Malec, Krupka, Kovářů, Gregar, Bureš
    Trenér: Sobotka Martin

Rozhodčí: Hlinka – Šulo, Coubal