Č. Budějovice – Žilina 0:0 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 3:1 (kon.) | Myjava – Borčice 2:0 (kon.)
Vyšehrad – Táborsko akademie 4:1 (kon.) | Wisła Puławy – Hlučín 2:2 (kon.) | Ludogorec – Brno 0:0 (kon.)
Sparta – Dynamo 1:1 (kon.) | Třinec – Petřkovice 6:1 (kon.) | Pogoň – Trenčín 3:2 (kon.)
Plzeň – Stabæk 2:0 (kon.) | Domažlice – Sokolov 0:2 (kon.)
AC Sparta Praha
1:1 (1:0)
Dynamo Moskva
Středa 03.02.2016, 16:30 • Generali Arena • Přípravný zápas

Ode mě je to tak pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a u dalších Onlajnů se znovu těší Ondřej Novotný. (18:28:57)

Utkání je u svého konce. Sparta nakonec ztratila svoje vedení v samotném závěru, kdy na branku Fataie z prvního poločasu odpověděl v čtvrté minutě nastavení z proměněné penalty Tašev.

90+4
    90+4. TAŠEV - 1:1

90+4
    Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
    TAŠEV zamířil do levé části branky, kde ale Miller v pádu ještě dokázal zasáhnout. Ovšem balón byl usměrněný prudce, takže nakonec skončil i v síti 1:1.
    90+3.

90+3
    Vácha přistrčil ve výskoku jednoho z hostujících hráčů a Dinamo tak bude zahrávat pokutový kop!

90+3
    Dinamo bude ještě zahrávat rohový kop.

90+2
    Leščuk ještě bude rozehrávat od své branky, hosté se ženou dopředu.

90+2
    Odvrácený balón končí znovu mimo hřiště, tentokrát v autu na levé straně.

90+1
    Dinamo si špatně rozumělo při rozehrávce, což nabídne Spartě ještě jeden rohový kop.

90
    Devadesát minut je minulostí, nyní už se hraje nad rámec hrací doby. Nastavují se totiž tři minuty.

89
    Tohle měli hosté velice dobře rozjeté, finální přihrávka na pravé křídlo, po které by jeden z hráčů mohl postupovat do hodně volného prostoru, však byla příliš prudká a končí v zázemí.

88
    Dinamo šlo rychle středem hřiště do útoku, Pražané byli ale dobře rozestavění, proto zakončení nebylo možné.

87
    Vykopávat bude Miller, pochopitelně příliš nespěchá.

85
    Na hráčích Dinama je vidět, že nechtějí prohrát a ještě všechny síly vrhají do útoku, nicméně Sparta momentálně drží balón v útoku, což je pro hosty s pomyšlením na vyrovnání komplikace.

84
    K zemi se po střetu s obráncem hostů dostal na levé straně vápna Šural, na řadu tak přijde další přímý kop.

82
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Jonov, přichází Těrechov.

80
    A na druhé straně vzápětí zakončoval i Šural, po zasekávačce se jeho střele otřela o bránícího hráče a Leščuk neměl vůbec lehkou práci. I on ale po reflexivním zákroku míč lapil do rukavic.