Mouscron – Genk 0:1 (kon.) | Kortrijk – Westerlo 1:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Leuven 2:2 (kon.)
Waregem – Charleroi 2:3 (kon.)
Waasland-Beveren
2:2 (0:1)
Oud-Heverlee Leuven
Sobota 06.02.2016, 20:00 • Freethiel-Stadion, Beveren-Waas • Belgická Jupiler Pro League • 25. kolo

To je dnes ode mne vše, budu se s vámi těšit u dalších komentovaných přenosů na viděnou. Příjemný večer a dobrou noc! (21:57:52)

Je dobojováno! Oba celky se nakonec rozcházejí smírně za stavu 2:2, ve druhém poločase byla k vidění i nadále ofenzivní podívaná v podání obou celků a dočkali jsme se také vyrovnání počtu hráčů na obou stranách, jelikož byl Le Postollec sudím po dvou žlutých kartách také poslán předčasně do sprch. Remíza je dnes zřejmě spravedlivým výsledkem, a vzhledem k průběhu prvního poločasu za ní mohou být obzvláště domácí hráči rádi.

90+4

90+3
    Velký závar v šestnáctce Leuvenu vyřešil pohotovým odkopem Kanu.

90+2
    Žlutí se v závěrečných minutách semkli kolem pokutového území a znemožnili tak prakticky soupeřovi jakkoliv vystřelit.

90+1
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Schrijvers, přichází Marić.
    89.

89
    Ojo předvedl parádní sprinterský únik, po kterém z velkého vápna svou dělovkou napálil břevno Henkinetovy brány!

88
    Azevedo se díky rychlému přenesení již dostával do slibné palebné pozice, ale ve finále si nedokázal míč zpracovat na střelu a o balón přišel.

87
    Po krátkém přerušení, kdy se na hřišti ocitli lékaři kvůli ošetření brankáře, je hra znovu v plném proudu.

85
    Cissého centr do vápna byl poměrně nebezpečný, avšak sudí hru přerušuje, jelikož se hráči Waaslandu dopustili faulu na brankáře.

84
    Po faulu hostů bude na Cissého čekat rozehrávka přímého kopu z velké vzdálenosti.

82
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Remacle, přichází Azevedo.

81
    Po neúspěšné akci hráčů v bílých dresech, míč končí až v zámezí Henkinetovy brány.

80
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Croizet, přichází Ojo.

79
    Langil teď výborně potáhl balón po levém kraji hřiště a naservíroval jej na hlavu Siebemu Schrijversovi, který hlavičkou jen těsně minul bránu.

78
    Rohový kop pro Waasland.

77
    Cissého nákop do soupeřovy šestnáctky končí pouze v Riouově náruči.

76
    Leuvenští se v posledních okamžicích drží na soupeřově polovině hřiště, k ohrožení Henkinetovy brány to však nevede.