Mountfield HK – Kometa Brno 7:0 (kon.) | Liberec – Zlín 6:3 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 5:10 (kon.)
Chomutov – Slavia 6:1 (kon.) | Sparta – K. Vary 3:2 (po pr.) | HC Litvínov – Kladno 2:3 (po pr.)
Pardubice – Jihlava 3:1 (kon.) | Třinec – Vítkovice 6:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:1 (0:0, 0:0, 3:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 06.02.2016, 17:00 • Zimní stadion Hlinsko • DHL Extraliga juniorů • 40. kolo

Konec zápasu. Pardubice porazily Jihlavu 3:1 třemi brankami v závěrečné třetiny. Dukla bojovala v Hlinsku srdnatě, ale nakonec jí došly síly, přece jen hrála ve třinácti hráčích v poli. Junioři Dynama tak vyhráli druhý zápas v řadě. (19:00:04)

59:25
    Dukla právě vstřelila branku!
    Milan Klouček dnes čisté konto neudrží, přesilovku čtyři na tři využil ONDŘEJ NAJMAN. Asistence: Aleš Dufek.

59:12
    Pozor, Jihlava bude mít výhodu přesilovky čtyři na tři – za sekání je vyloučen Denis Kusý.

58:11
    Hostující Váňa kazí vysokou holí početní výhodu, hraje se čtyři na čtyři.

57:57
    Za sekání je vyloučen David Voženílek, Dukla má poslední šanci, hraje přesilovku.

57:35
    Denis Kusý útočil na hattrick! Pardubický šikula získal puk, upaloval sám na bránu, ale na Kořenáře si blafákem do bekhendu nepřišel.

54:26
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    A je tu další branka v jihlavské síti, Josef Horyna získal kotouč na modré čáře, před bránou našel DENISE KUSÉHO a ten druhým gólem v utkání zvýšil na 3:0 pro Pardubice. Asistence: Josef Horyna.

53:00
    Dnešní utkání sleduje 489 diváků.

51:09
    Jihlavě, která hraje v úzké sestavě, dochází síly, Pardubice navyšují náskok. Po pěkné kombinaci druhého útoku se prosadil DENIS KUSÝ. Asistence: Adam Ružička a Martin Krajňák.

47:33
    Aleš Dufek měl na holi vyrovnání, rychlou jízdou po straně se dostal do zakončení, ale Milan Klouček levým betonem stále drží čisté konto.
    Tomuto se říká pěkná sbírka puků :)

Necessities. #MadeOfHockey

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey (@ccmhockey),

45:24
    Pardubičtí se na začátku třetí třetiny dostávají do vedení, svůj osmnáctý juniorský gól v sezoně vstřelil MARTIN KRAJŇÁK. Bez asistence.

43:53
    Dynamo se v pohodě ubránilo jihlavské přesilovce.

41:53
    Za podražení je vyloučen Radek Velinský, hostující tým tak má další početní výhodu.

40:01

40:00
    Druhá třetina skončila. Ve druhém dějství byla Dukla aktivnější, diváci v Hlinsku ale stále neviděli branku. Třetí třetina začne zhruba v 18.31 hodin.

39:07
    Když skákal Tomáš Pipek zpět na led, měl velikou šanci Daniel Kolouch, jeho pokus z mezikruží vytěsnil brankář Klouček betonem.

37:07
    Tomáš Pipek ve snaze získat kotouč podrazil soupeře a jde na trestnou lavici, přesilovka pro Jihlavu.

34:35
    A další gólová šance pro Duklu, přes pardubického beka se dostal do samostatného zakončení Daniel Kolouch, jeho střelu zastavila blesková Kloučkova lapačka!

Jan Hrabal

Branky a nahrávky: 46. Krajňák, 52. Kusý (Ružička, Krajňák), 55. Kusý (Horyna) – 60. Najman (Dufek)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Červený) – Beran, Horyna, Procházka, Faltys, Šklíba, Kučera – Pipek, Hoskovec, Panna – Ružička, Krajňák, Kusý – Rohlík, David Voženílek, Velinský – Dušek, Martinec, Barkóci.
    HC Dukla Jihlava: Kořenář (Šťastný) – Hohl, Kadlec, Pospíchal, Půža, Srnský, Váňa – Dufek, Dvořák, Kolouch, Kousal, Najman, Ondráček, Vala.

Rozhodčí: Úlehla – Kis, Lučan