SK Karviná – Frýdek-M. 1:7 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 8:3 (kon.) | Vrchlabí – Jindř. Hradec 11:2 (kon.)
Nymburk – Trutnov 3:2 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 3:4 (0:2 po s.n.) | Technika Brno – Kopřivnice 2:1 (kon.)
SHK Hodonín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Opava – Mor. Budějovice 2:3 (0:2 po s.n.) | Kolín – Klášterec nO 4:1 (kon.)
Sokolov – Pelhřimov 0:0 (odl.) | Žďár n/S – Písek 2:1 (kon.) | Vsetín – Břeclav 3:2 (kon.)
Kobra – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Tábor – Klatovy 3:4 (kon.) | Děčín – Bílina 5:6 (po pr.)
HC Děčín
5:6 (3:2, 1:1, 1:2 - 0:1)
HC Draci Bílina
Sobota 06.02.2016, 18:002. liga skupina Západ • 32. kolo

Je dobojováno. Hosté si z ledu Děčína odvážejí dva body za výhru v prodloužení, Medvědi získali jeden bod. To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek soboty a u dalších online přenosů se těším na shledanou. (20:36:20)

62:19
    Draci právě vstřelili branku!
    Hosté ujeli dva na jednoho, Štěpánek našel volného ZDEŇKA PETRÁŠE, který dokázal prudkou střelou propálit Lavingera. Hosté tedy vítězí v prodloužení a připisují si bonusový bod navíc. Asistence: Štěpán Štěpánek.

62:09
    Trma vrma před Moučkem, ale nikdo z domácích nedokázal propasírovat kotouč za jeho záda. Vhazovat se bude znovu po jeho levé ruce.

61:57
    Hosté poslali kotouč až před Lavingera a sudí tedy pískají zakázané uvolnění. Hra se stěhuje znovu před Moučka.

61:04
    Řezníček měl před sebou odkrytou domácí branku a na jeho hůl mířila přihrávka od jeho spoluhráče. Jenomže prvně jmenovaný promáchl a jen díky tomu Lavinger neinkasoval. To byla obrovská šance hostů v prodloužení!

60:41
    Znovu děčínský útok. Brandejský si nabruslil blíže Moučkovi, ale ten jeho střelu chytá do lapačky.

60:19
    Oliverius vybojoval u mantinelu kotouč a okamžitě s ním zamířil do blízkosti bílinské branky. Tam na Moučka vyslal přízemní střelu, která skončila v jeho náruči.

60:01

Je to tak. Základní hrací doba vítěze nepřinesla a na děčínském zimním stadionu se tak dočkáme prodloužení. Pokud ani to nerozhodne, na řadu přijdou samostatné nájezdy. Ale samozřejmě nepředbíhejme.

60:00

59:52
    Asi zřejmě poslední vhazování ve středním pásmu. Třetí třetina už pomalu končí. A vypadá to, že se dočkáme prodloužení.

59:17
    Na druhé straně střílel Kýhos, ale také Lavinger byl připraven. Ten ale hru nepřerušil a poslal kotouč mezi své spoluhráče, kteří míří do útoku.

58:49
    Vaňkova plachtící střela od modré čáry skončila v pozorné lapačce Moučka. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

58:30
    Domácí lavička si vyžádala oddechový čas.

58:22
    Lukáš Zika jel úplně sám na Moučka, naznačil tělem pohyb a poté se snažil prostřelit jeho betony, ale hostující brankář si s tímto nájezdem dokázal poradit.

58:05
    Buďova jedovka doskákala až do lapačky Moučka. Na druhé straně se pozorným zákrokem prezentoval Lavinger.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 7. Oliverius (Zika), 17. Volráb (Hašek), 20. Faigl (Oliverius, Zdvořáček), 31. Brandejský (Buďa, Patzelt), 54. Vaněk (Zika, Oliverius) – 8. Řezníček (Fučík, Trübenekr), 20. Čmolík (Machač), 36. Trübenekr (Řezníček), 42. Böhm (Kýhos), 51. Kýhos (Procházka), 63. Petráš (Štěpánek)

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Hříbal, Molnár, Zdvořáček, Vaněk, Klement, Chmel, Bačák – Hašek, Volráb, Vacek – Faigl, Oliverius, Zika – Patzelt, Brandejský, Buďa – Chovanec, Kment, Fojt
    HC Draci Bílina: Mouček (Sljusarčuk) – Polák, Machač, Fučík, Pokorný, Bittner, Brettschneider, Kolíček – Petráš, Štěpánek, Procházka – Řezníček, Trübenekr, Čmolík – Štěpka, Kýhos, Böhm – Jirkovský

Rozhodčí: Vokřál – Doležal, Klouček