SK Karviná – Frýdek-M. 1:7 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 8:3 (kon.) | Vrchlabí – Jindř. Hradec 11:2 (kon.)
Nymburk – Trutnov 3:2 (kon.) | Nový Jičín – Poruba 2011 3:4 (0:2 po s.n.) | Technika Brno – Kopřivnice 2:1 (kon.)
SHK Hodonín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Opava – Mor. Budějovice 2:3 (0:2 po s.n.) | Kolín – Klášterec nO 4:1 (kon.)
Sokolov – Pelhřimov 0:0 (odl.) | Žďár n/S – Písek 2:1 (kon.) | Vsetín – Břeclav 3:2 (kon.)
Kobra – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Tábor – Klatovy 3:4 (kon.) | Děčín – Bílina 5:6 (po pr.)
SHK Drtiči Hodonín
4:2 (1:0, 3:0, 0:2)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 06.02.2016, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 2. liga skupina Východ • 40. kolo
    Brusle je vždy třeba pořádně nabrousit

Working for the weekend! #FitToFly

Zveřejnil(a) CCM Hockey dne 5. únor 2016

Drtiči ubrali ve svém výkonu a toho Bobři využili dvěmi přesnými zásahy. Hosté tuhle třetinu sice vyhráli v poměru 2:0, ale to jim nebude nic platné protože Drtiči si před poslední části dokázali vypracovat čtyřbrankový náskok díky kterému vyhráli dnešní utkání. (19:14:38)

59:26
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Valašské Meziříčí ještě dokázalo snížit stav utkání. Kombinaci po ose Sprušil Kubo zakončil MICHAEL JANOTA, který se dostal k odraženému puku a zývala na něj jen prázdná branka. Asistence: Antonín Sprušil, Martin Kubo.

59:02
    A bude se ještě jednou vylučovat. Na trestnou lavici odchází Petr Pokorný (HOD) na dvě minuty za sekání.

58:32
    S pokusem Podešvy z levé strany si Zavadil poradil.

58:01
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:33
    Utkání se již víceméně jen dohrává. Ani jeden tým se vyloženě nikam netlačí.

56:06
    Jurásek střílel z mezikruží po přihrávce Hložánka. Jeho střela jen vyprášila betony Čápa.

55:41
    Janás se snažit dostat k dorážce, ale Čáp byl rychlejší a schoval před ním kotouč do lapačky.

55:15
    Charvátova tečovaná střela od modré Čápa neohrozila. Neměla totiž dostatečnou razanci.

53:54

53:44
    Dělovka od modré v podání Nedvěda byla sražena do sítě nad brankou.

53:03
    Domácí jsou v plném počtu. Drtiči mají možnost jednapadesát vteřin dlouhou trvající přesilovou hru.

52:17
    Zavadil dnes čisté konto neudrží. Do úniku se dostal MARTIN KÝVALA a mezi nohy poslal puk do sítě. Asistence: Michael Janota, Zbyněk Žabčík.

51:54
    Matula byl v brejku faulován. Na dvě minuty je vyloučen Patrik Kovář (VAL) na dvě minuty za hákování. Hraje se 4 na 4.

51:03
    Vyloučen Robert Jedlička (HOD) na dvě minuty za podražení.

50:27
    Martiník posílal puk z otočky před branku kde číhal Sprušil, ale k puku se nedostal.

49:44
    Na led se podíval taky Hložánek a hned vyzkoušel Čápa. Ten ramenem jeho pokus vyrazil.

Adam Krátký

Branky a nahrávky: 3. Matula (Špok, Mikéska), 23. Matula (Špok, Janás), 37. Peš (Tomi, Nedvěd), 38. Venclík (Charvát, Pokorný) – 53. Kývala (Janota, Žabčík), 60. Janota (Sprušil, Kubo)

SHK Drtiči Hodonín: Zavadil (Štěpanovký) – Kolář, Pokorný (C), Mikéska, Nedvěd, Jedlička, Kulyk, Polesný, Lišaník – Charvát, Venclík, Hložánek, Špok, Černohous, Tomi, Peš, Janás, Jurásek (A), Matula.
    Trenér: Stanislav Beťko

HC Bobři Valašské Meziříčí: Čáp (Oczadly) – Mikel, Janota, Kovář, Žabčík, Hradil, Tomek, Valentík, Zábojník – Sprušil (A), Varga, Studený (A), Kubo, Pořický, Kuchta, Podešva, Kývala, Baroš, Martiník (C).
    Trenér: David Handl

Rozhodčí: Obadal – Maloušek, Maťašovský