Tampa – Pittsburgh 6:3 (kon.) | Winnipeg – Carolina 3:5 (kon.) | Calgary – Columbus 1:2 (kon.)
Anaheim – Arizona 5:2 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 2:3 (0:2 po s.n.) | New Jersey – Washington 2:3 (1:2 po s.n.)
Montreal – Edmonton 5:1 (kon.) | Detroit – NY Islanders 5:1 (kon.)
Anaheim Ducks
5:2 (0:1, 2:1, 3:0)
Arizona Coyotes
Sobota 06.02.2016, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Československá stopa v utkání:

Martin Hanzal (ARI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:55
    Zbyněk Michálek (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:40 (06:59:33)

1. Patrick Maroon (ANA) 1+2
    2. Hampus Lindholm (ANA) 1+0
    3. Rickard Rakell (ANA) 0+2
    „Dnes jsme udělali příliš mnoho chyb." - Dave Tippett.

Anaheim Ducks v úvodu druhé třetiny vstřelil dva slepené góly a stejný kousek se mu podařilo předvést na začátku třetí třetiny, když se během necelých dvou minut prosadili Corey Perry a po krásné kombinaci Andrew Cogliano. Ducks poté mohli ještě vedení navýšit, když se v přesilové hře prosadil Patrick Maroon, jeho gól ale nebyl kvůli nedovolenému bránění brankáře uznán. Patrick Maroon se ovšem přece jen branky dočkal, když po krásném uvolnění a přihrávce Ryana Keslera poslal puk do odkryté brány. Série tří výher Arizony proti Ducks končí. Konečný výsledek. Anaheim Ducks 5 Arizona Coyotes 2.

59:45
    Hra byla přerušena a do konce utkání zbývá odehrát přesně 15,4 sekundy.

59:26
    Arizona Coyotes se sice snaží ještě dostat ke střele, je to už ale pouze snaha z marnosti.

59:15
    Do konce zápasu zbývá odehrát přesně 45 sekund.

59:03
    Frederik Andersen přikryl v brankovišti volný puk lapačkou a přerušil hru.

58:46
    David Perron se vyhl ve středu útočného pásma dvěma protihráčům a poté v pravém kruhu pro vhazování napřáhl ke střele, která skončila na hrudi připraveného Anderse Lindbäcka.

58:27
    Chris Stewart napřáhl v pravém kruhu pro vhazování ke střele, kterou Anders Lindbäck ukryl v lapačce.

57:26
    Anders Lindbäck ukryl puk v lapačce a hra byla přerušena.
    56:25 Patrick MAROON - 5:2

56:25
    Anaheim právě vstřelil branku!
    PATRICK MAROON zakončil nádhernou akci Anaheimu Ducks a tenhle gól už mu nikdo nesebere!! Ryan Kesler se na pravém křídle nádherně uvolnil přes Olivera Okmana-Larssona, kterému puk prohodil mezi nohama, a poté u levé tyče našel najíždějícího Patricka Maroona, který bez přípravy poslal puk do prázdné brány. Asistence: Ryan Kesler, Sami Vatanen.

56:00
    Ducks vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra se vrátila zpět před bránu Frederika Andersena.

55:43
    Shane Doan přihrál do jízdy přes šířku útočného pásma Bradovi Richardsonovi, který bez přípravy napřáhl ke střele, která směřovala k pravé tyči, Frederik Andersen ji ale po bleskovém přesunu levým betonem vyrazil! To byl úžasný zákrok.

55:11
    Ducks vypálili z pravého kruhu pro vhazování a jejich střela byla jedním z hostujících hokejistů přizvednuta do ochranné sítě.

54:59
    Arizona Coyotes se dopustila dalšího faulu, který s největší pravděpodobností znamená konec šancí na zdramatizování zápasu.

54:54
    Martin Hanzal (ARI) dostal menší trest, 2 minuty sekání.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 24. Lindholm (Rakell, Maroon), 26. Santorelli, 43. Perry (Rakell, Maroon), 44. Cogliano (Bieksa, Kesler), 57. Maroon (Kesler, Vatanen) – 2. Rieder (Doan), 35. Doan (Vermette, Okman-Larsson)

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Fowler, Bieksa, Lindholm, Manson, Vatanen, Despres – Perron, Getzlaf (C), Stewart – Maroon, Rakell, Perry (A) – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – Garbutt, Thompson, Santorelli. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.
    Arizona Coyotes: Lindbäck (Domingue) – Ekman-Larsson (A), Murphy, Connauton, Michálek, Tinordi, Stone – Rieder, Vermette, Boedker – Domi, Hanzal (A), Duclair – Martinook, Richardson, Doan (C) – Chipchura, Downie, Tichonov. Hlavní trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Dean Morton – Ryan Galloway, Ryan Gibbons

Diváci: 17342