Zlín – Sparta 1:2 (kon.) | Teplice – Příbram 2:0 (kon.) | Jablonec – Jihlava 2:0 (kon.)
Olomouc – Bohemians 1905 2:2 (kon.) | Slavia – Brno 2:0 (kon.)
FK Teplice
2:0 (2:0)
FK Příbram
Sobota 13.02.2016, 16:00 • Na Stínadlech, Teplice (kapacita 18 221) • Synot liga • 17. kolo

Teplice rozhodly o svém vítězství už v prvním poločase. V 7. minutě otevřel skóre Hora, v 16. minutě se prosadil Ljevakovič. Teplice pak měly další šance, ty ale zastavil gólman Hruška. Příbram postupem času vyrovnala hru a ve druhé půli mohla snížit, ale nepřekonala brankáře Chudého. Teplice tak vítězí 2:0. (17:59:19)

90+3

90+2
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Davor Kukec, přichází Miroslav Gregáň.

90
    Sudí Jílek nastavuje zápas o tři minuty.

89
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází David Vaněček, přichází Ivo Táborský.

88
    Štípek se ve vápně zasekávačkou zbavil obránce, ale pak pálil mimo tyče.

87
    V závěru utkání ještě další roh pro Příbram.
    85. Tepličtí fotbalisté dohrávají závěr zápasu v exhibičním tempu.

85
    Lüftner už je tedy zpět na trávníku a pokračuje ve hře.

84
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Štěpán Vachoušek, přichází Petr Kodeš.

83
    Už se znovu hraje, ale Lüftner je ošetřován za lajnou a vypadá to na zranění kolena.

82
    Lüftner po jednom ze soubojů zůstal na trávníku, sudí přerušil hru.

81
    Rohový kop pro Příbram.

80
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jan Rezek, přichází Jakub Moravec.

79
    Žlutou kartu dostává Matěj Chaluš (1.FK Příbram).

77
    Vaněček si došel pro faul, sudí přerušuje hru.

76
    Oba celky si zatím vytvořily solidní šance, ale zatím to vypadá, že Teplice už vedení udrží...