Zlín – Sparta 1:2 (kon.) | Teplice – Příbram 2:0 (kon.) | Jablonec – Jihlava 2:0 (kon.)
Olomouc – Bohemians 1905 2:2 (kon.) | Slavia – Brno 2:0 (kon.)
FK Jablonec
2:0 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 13.02.2016, 16:00 • Střelnice • Synot liga • 17. kolo

Vítěznou premiéru na trenérské lavičce tedy zažil jablonecký Zdenko Frťala. Ode mne je to již pro dnešek vše, děkuji za pozornost a krásný zbytek večera. (17:56:40)

Je dobojováno. Všechny body nakonec zůstávají v Jablonci. Střetnutí ovlivnila červená karta Kukoľa z pětadvacáté minuty. Dvanáct minut před koncem se navíc provinil faulem v pokutovém území Krejčí. Následnou penaltu Stanislav Tecl proměnil.

90+2

90
    Druhá půle bude nastavena o dvě minuty.

90
    Rohový kop Jihlava nezužitkovala. Centr zachytil Bárta.

88
    Z toho hosté ale nakonec šanci nevytěžili. Do konce zápasů zbývají bez nastavení pouhé dvě minuty.

87
    Vysočina dostane příležitost trestného kopu.

84
    Karavajevův nákop uschoval Rakovan bez větších potíží do svých rukavic.

82
    Trávník šikovně posunul míč patičkou Karavajevovi, ten ale v obrovské příležitosti zařízení netrefil, a to i přestože se nacházel v poměrně velké blízkosti!

82
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Radek Voltr, přichází Jakub Fulnek.

80
    Na druhé straně fantastický zákrok Bárty proti přízemní dělovce z hranice vápna!

79
    Žlutou kartu dostává Michal Trávník (FK Jablonec).
    78. Stanislav TECL - 2:0

78
    Jablonec právě vstřelil branku!
    STANISLAV TECL nekompromisně pokutový kop proměňuje a zvyšuje vedení domácího celku. Jablonecký útočník sice vsadil na razanci. Ale dokázal zamířil i přesně do protipohybu Rakovana.

78
    Žlutou kartu dostává Matej Rakovan (FC Vysočina Jihlava).

78
    Faulem se v pokutovém území provinil Jiří Krejčí, který vidí od hlavního arbitra červený kartonek. Za protesty následně žlutou kartu obdrželi ještě Šulek a Rakovan.