Sunderland – Manchester Utd. 2:1 (kon.) | Swansea – Southampton 0:1 (kon.) | Bournemouth – Stoke 1:3 (kon.)
Crystal Palace – Watford 1:2 (kon.) | Everton – West Brom 0:1 (kon.) | Norwich – West Ham 2:2 (kon.)
Chelsea – Newcastle 5:1 (kon.)
Norwich City
2:2 (0:0)
West Ham United
Sobota 13.02.2016, 16:00 • Carrow Road, Norwich • Anglická Premier League • 26. kolo

Ode mně je to pro tento zápas vše, program Premier League však na Onlajnech pokračuje v 18:30, kdy se střetne Chelsea s Newcastlem, buďte u toho! Já se s vámi tímto loučím a přeji hezký zbytek večera. (17:59:20)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 7:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 3:8. Fauly: 16:11.

Utkání je u konce. Druhá půle nám nakonec nabídla strhující podívanou. Během 23 minut jsme viděli 4 branky. Domácí poslal v 54. minutě do vedení Brady. To navýšil druhou brankou v 65. minutě Hoolahan a vypadalo to, že 3 body zůstanou na Carrow Road. Hosté však díky dvěma brankám v 74., respektive 77. minutě vyrovnali. Prosadili se Payet a Noble. Oba týmy měly v závěru šance na rozhodnutí, žádná se ale neujala a tak si týmy podruhé v sezoně body rozdělily, opět po remíze 2:2.

90+6

90+6
    Centr se snesl na kopačky Bassonga, ten ale v obrovské šanci nedokázal zakončit! Tyhle šance mohou domácí mrzet.

90+6
    Norwich byl blízko rozhodnutí! Martinovu střelu z úhlu Adrián vyrazil a nakonec zakončoval ještě Redmond, jeho rána byla ale sražena na roh. Poslední šance Canaries.

90+5
    A domácí se dostali do zajímavé akce, ta však ztroskotala na Bradyho mizerném centru.

90+4
    Norwich se nakonec přece jen ubránil a může jít dopředu.

90+3
    Tlak Hammers ale pokračuje, po dalším zákroku Bassonga mají hosté k dispozici roh.

90+3
    Payet vyslal střelu na Ruddyho bránu, trefil ale jen prostor, kde stál brankář Norwiche.

90+2
    Opět vynikající Moses, který se uvolnil ve středu pole a Howson nakonec zatáhnul za záchranou brzdu. Domácí záložník dostává žlutou kartu a je z toho zajímavý přímý kop pro hosty.

90+2
    Na druhé straně zahrozili i domácí, s centrem z levé strany si však obrana West Hamu poradila.

90+1
    Nastavuje se 5 minut!

90
    Hosté byli blízko! Carroll prodloužil míč na malé vápno, kde byl volný Emenike, ten však v pádu nedokázal usměrnit míč na bránu.

90
    Po závaru před Ruddym nakonec Klose odkopl míč do zámezí. Domácí už však spoléhají téměř jen na defenzivu.

89
    Bassong odklidil míč na roh, další příležitost pro Hammers.

87
    Tlak West Hamu se stupňuje. Uvidíme, jestli se hostům podaří dokončit obrat ve skóre.