Charleroi – Kortrijk 1:1 (kon.) | Anderlecht – Waregem 3:0 (kon.) | Leuven – Lokeren 3:3 (kon.)
Genk – Waasland-Beveren 6:1 (kon.)
Oud-Heverlee Leuven
3:3 (0:1)
Sporting Lokeren
Sobota 13.02.2016, 20:00 • Stadion Den Dreef • Belgická Jupiler Pro League • 26. kolo

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (22:15:35)

Velmi zajímavé utkání, které nám přineslo šest branek, je u konce! Hosté šli brzy do vedení, které jim vydrželo až do konce první půle, a to i přes velký počet neproměněných šancí Leuvenu. Ze druhé pětačtyřicetiminutovky uběhlo pár vteřin a už to bylo o dvě branky. Domácí pak ale začali proměňovat šance a zásluhou Kanua a Oja srovnali na 2:2! Jenže dvě minuty na to už zase prohrávali. Deset minut před koncem srovnal z penalty Bostock a domácí měli možnost na tři body, v 83. minutě byl vyloučen Odoi a Leuven měl v posledních minutách dvě obrovské šance! Hosty ale podržel Verhulst a body si tak oba celky rozdělí!

90+5

90+4
    Nejspíše poslední útočná snaha domácích končí autem pro Lokeren.

90+4
    A je to právě Terki, který krátce po svém příchodu dostává žlutou kartu za zdržování.

90+3
    Naposledy střídají v tomto zápase hráči Lokerenu, velmi pomalým tempem odchází Jajá, nahrazuje jej Terki.

90+2
    Následná standartní situace končí míčem v rukou Rioua, který rychle rozehrává.

90+2
    Domácí Volovyk musel takticky zastavit útok soupeře a vidí po zásluze žlutou kartu.

90+1
    Hlavní sudí přidává čtyři minuty nad rámec druhého poločasu!

90
    Neuvěřitelný zákrok Verhulsta! Téměř všichni domácí příznivci už měli ruce nad hlavou, ovšem brankář Lokerenu předvedl proti Kanuově střele nevídaný zákrok!

89
    Tlak domácích pokračuje, hosté jsou rádi, když míč odkopnou na polovinu svého soupeře.

88
    To je závěr! Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Ojo, jenže brankář Verhulst na brankové čáře předvedl fantastický reflex a vyráží na roh!

87
    Pokus Croizeta o střelu po zemi zastavuje pouze dobře připravená zeď Lokerenu!

86
    Výborná příležitost pro domácí! Asi metr za velkým vápnem budou rozehrávat přímý kop!

85
    Druhé střídání na straně hostů, místo Bolbata přichází Melnjak.

84
    Hostující lavička protestuje, ovšem hlavní sudí už tohle rozhodnutí nejspíše nezmění.

83
    Odoi šel do souboje šlapákem a sudí k překvapení všech vytahuje červenou kartu!

82
    Máme před sebou něco málo přes deset minut a už jsme viděli šest branek! Uvidíme, co nám přinese závěr zápasu.

81
    Leuven právě vstřelilo branku!
    Míč si postavil JOHN BOSTOCK a panenkovským dloubákem srovnává na 3:3!

Štěpán Slovák

Branky: 55. Kanu, 69. Ojo, 81. Bostock (pen.) – 7. Ingason, 46. Odoi, 71. Mirič

Karty:   36. Houdret (LEU), 90+2. Volovyk (LEU) – 16. Mirič (LOK), 45+2. Bolbat (LOK), 90+4. Terki (LOK)   83. Odoi (LOK)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 12:7. Rohy: 9:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:15.
    Oud-Heverlee Leuven: (4-2-3-1) Riou – Ngawa, Kanu, Volovyk, Monteyne – Houdret, Bostock – Remacle (77. Azevedo), Croizet, Trossard – Ojo
    Náhradníci: Lenaerts, Reynaud, Cerigioni, Azevedo, Asamoah, Lokando, Calvé

Sporting Lokeren: (4-4-2) Verhulst – Tičinovič (46. Galitsios), Ingason, Joao Carlos, Odoi – Mirič, Overmeire, Ňinaj, Bolbat (85. Melnjak) – Jajá (90+3 Terki), Haraoui
    Náhradníci: Barry, Patosi, Dessers, Melnjak, Enoh, Galitsios, Terki

Rozhodčí: Wouters – Baillieul, Hillaert