PSG – Lille 0:0 (kon.) | GFC Ajaccio – Troyes 2:3 (kon.) | Guingamp – Bordeaux 2:4 (kon.)
Nantes – Lorient 2:1 (kon.) | Montpellier – Toulouse 2:0 (kon.) | Remeš – Bastia 0:1 (kon.)
FC Nantes
2:1 (2:0)
FC Lorient
Sobota 13.02.2016, 20:00 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 26. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (21:55:09)

Fauly: 19:13.

Je dobojováno! Domácí Nantes vítězí 2:1 nad Lorientem. O první branku se postaral Adryan, když poslal míč do sítě po zpětné přihrávce. Druhý gól na konci prvního poločase vstřelil hlavou Sala. V druhém poločase byla hra velmi vyrovnaná, ale žádný tým si nevytvořil žádnou šanci. Až na penaltový zákrok, po kterém zdramatizoval konec utkání Moukandjo. V úplném závěru pak přišel zbytečný faul Gassama, který musel předčasně do sprch.

90+4

90+3
    Další protiútok domácích končí až ve vápně Lorientu, kde nepřesně přihrál Audel a domácí tak ještě nepotvrzují své dnešní vítězství.

90+2
    Do otevřené obrany se hnal Gomis s Gilletem. Druhý jmenovaný ale zbrzdil postup a šetří čas u postranní lajny.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.

90
    V poslední minutě řádné hrací doby se dostal k míči ve vápně soupeře Audel, ale jeho počínání zastavuje čistým zákrokem Touré a drží ještě svůj tým ve hře.

89
    Riou našel dlouhým nákopem střídajícího Audela, který šetří čas na polovině soupeře. Fofana navíc odehrává míč jen do zámezí.

88
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Adryan, přichází Johan Audel.

87
    Hosté se i v deseti hráčích tlačí do útoku. Míč na Meslouba se však příliš dlouhý a záložník hostů ho nestihl na hrací ploše.
    86. Červená karta

86
    Gassana dostává rovnou červenou kartu od rozhodčího. Jeho kopačky zasáhly Gilleta, který se jen těžko zvedá z trávníku.

85
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Jimmy Cabot, přichází Romain Philippoteaux.

83
    Hosté mají zhruba deset minut, aby vstřelenou brankou vybojovali z dnešního zápasu alespoň bod. Míč však mají na kopačkách domácí hráči.

82
    Hosté se ještě nadechují k náporu. Další rohový kop Lorientu vybojoval na pravé straně Gassana.

81
    Střídající Bammou vidí žlutou kartu po zatáhnutí za dres. První karta pro domácího hráče.

80
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Benjamin Jeannot, přichází Maxime Barthelme.
    79. Benjamin MOUKANDJO - 2:1