Zlín – Sparta | 1:2 (kon.) | | | Teplice – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Jablonec – Jihlava | 2:0 (kon.) |
Olomouc – Bohemians 1905 | 2:2 (kon.) | | | Slavia – Brno | 2:0 (kon.) |
Sunderland – Manchester Utd. | 2:1 (kon.) | | | Swansea – Southampton | 0:1 (kon.) | | | Bournemouth – Stoke | 1:3 (kon.) |
Crystal Palace – Watford | 1:2 (kon.) | | | Everton – West Brom | 0:1 (kon.) | | | Norwich – West Ham | 2:2 (kon.) |
Chelsea – Newcastle | 5:1 (kon.) |
Real Madrid – Ath. Bilbao | 4:2 (kon.) | | | Villarreal – Malaga | 1:0 (kon.) | | | Valencia – Espanyol | 2:1 (kon.) |
La Coruňa – Real Betis | 2:2 (kon.) |
Dortmund – Hannover | 1:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Ingolstadt | 2:0 (kon.) | | | Stuttgart – Hertha | 2:0 (kon.) |
W. Brémy – Hoffenheim | 1:1 (kon.) | | | Darmstadt – Leverkusen | 1:2 (kon.) | | | Kolín nad Rýnem – Frankfurt | 3:1 (kon.) |
Empoli – Frosinone | 1:2 (kon.) | | | Chievo – Sassuolo | 1:1 (kon.) | | | Juventus – Neapol | 1:0 (kon.) |
PSG – Lille | 0:0 (kon.) | | | GFC Ajaccio – Troyes | 2:3 (kon.) | | | Guingamp – Bordeaux | 2:4 (kon.) |
Nantes – Lorient | 2:1 (kon.) | | | Montpellier – Toulouse | 2:0 (kon.) | | | Remeš – Bastia | 0:1 (kon.) |
Heracles – Alkmaar | 3:6 (kon.) | | | Willem II – Graafschap | 0:0 (kon.) | | | Kerkrade – Twente | 0:1 (kon.) |
Arnhem – Heerenveen | 3:0 (kon.) |
Charleroi – Kortrijk | 1:1 (kon.) | | | Anderlecht – Waregem | 3:0 (kon.) | | | Leuven – Lokeren | 3:3 (kon.) |
Genk – Waasland-Beveren | 6:1 (kon.) |
Moreirense – Belenenses | 2:3 (kon.) | | | Nacional – Sporting | 0:4 (kon.) | | | Guimarães – Setúbal | 2:2 (kon.) |
Ried – Salzburg | 1:0 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Mattersburg | 1:2 (kon.) | | | Wolfsberger – Sturm Graz | 0:0 (kon.) |
Grödig – Admira | 2:2 (kon.) |
Górnik Ł. – Piast Gliwice | 0:0 (kon.) | | | Gdańsk – Podbeskidzie | 5:0 (kon.) | | | Cracovia – Zabrze | 3:0 (kon.) |
Slovan Bratislava U21 – Senica | 0:4 (kon.) | | | Karviná – Hlučín | 5:0 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – B. Bystrica | 0:6 (kon.) |
Kroměříž – Opava | 0:2 (kon.) | | | Sokolov – Tachov | 7:1 (kon.) | | | Chrudim – Hr. Králové | 1:1 (kon.) |
Olomouc B – Skalica | 0:0 (kon.) | | | Vlašim – Táborsko | 1:1 (kon.) | | | Podbrezová – Pohronie | 3:2 (kon.) |
Slovan Bratislava – Aalborg | 3:3 (kon.) | | | Třinec – Vítkovice | 6:0 (kon.) | | | Olimpija Lublaň – Žilina | 0:2 (kon.) |
konec
Lechia Gdańsk
5:0
(0:0)
Podbeskidzie Bielsko Biała
Branky:
49. Mila, 54. Maloča, 58. Kuświk, 59. Krasić, 86. Peszko
Držení míče: 73 % : 27 %.
Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 10:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 9:14.
Rozhodčí: Daniel Stefański – Rafał Rostkowski, Marcin Boniek
Diváci:
Karty: 34. Wawrzyniak (LGD), 63. Janicki (LGD) – 23. Kato (POD), 36. Sokołowski (POD), 51. K. Nowak (POD) 41. Kato (POD), 45. Sokołowski (POD)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 73 % : 27 %.
Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 10:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 9:14.
Lechia Gdańsk:
Marić – Janicki, Maloča, Wawrzyniak, Łukasik – Peszko, Krasić (76. Chrapek), Mila (C), Haraslín (62. Michał Mak) – F. Paixão (71. Buksa), Kuświk.
Náhradníci: Budziłek – Michał Mak, Kovačević, Buksa, Chrapek, Wojtkowiak, Stolarski.
Trenér:
Podbeskidzie Bielsko Biała: Kaczmarek – Mójta, K. Nowak, Piaček, Sokołowski (C) – Kato, Chmiel, Deja (61. Kolčák), Kowalski (71. Tarnowski) – Możdżeń – Szczepaniak (57. Štefánik).
Náhradníci: Zubas – Adu Kwame, Kołodziej, Štefánik, Demjan, Tarnowski, Kolčák.
Trenér:
Náhradníci: Budziłek – Michał Mak, Kovačević, Buksa, Chrapek, Wojtkowiak, Stolarski.
Trenér:
Podbeskidzie Bielsko Biała: Kaczmarek – Mójta, K. Nowak, Piaček, Sokołowski (C) – Kato, Chmiel, Deja (61. Kolčák), Kowalski (71. Tarnowski) – Możdżeń – Szczepaniak (57. Štefánik).
Náhradníci: Zubas – Adu Kwame, Kołodziej, Štefánik, Demjan, Tarnowski, Kolčák.
Trenér:
Rozhodčí: Daniel Stefański – Rafał Rostkowski, Marcin Boniek
Diváci:
Střídání v týmu Podbeskidzie Bielsko Biała: ze hřiště odchází Jakub Kowalski, přichází Paweł Tarnowski.