Kovo Praha – Oberwil 1:5 (kon.) | Plzeň – Leaders Ružinov Ružinov 9:1 (kon.) | West Coast – Kovo Praha 2:3 (kon.)
Oberwil – Leaders Ružinov Ružinov 0:6 (kon.) | Plzeň – West Coast 12:2 (kon.)
Oberwil Rebells
0:6 (0:2, 0:2, 0:2)
Leaders Ružinov Bratislava
Sobota 13.02.2016, 16:45 • Hokejbalová hala Plzeň • Pilsen Challenge

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:45.

Oberwil Rebells: Sidler (Schwarzenbach) – Hildreth, K. Müller, Mexer, Meyer, Y. Müller, Senn, Marty – Roušal, Stücki, Mellinger, Hohl, Meier, T. Müller, Döbeli, Hausherr, Nisevic, Blattler.

Leaders Ružinov Bratislava: Humlíček (Pukalík) – Blaško, Danko D., Križan, Farkaš, Caglevič, Andris, Szaraz, Al Asheri, Hinter – Rímský, Střecha, Danko P., Behúl, Ligás, Pankúch, Minárik, Jaššo, Bánoczký, Polák, Czanik.

Rozhodčí: Gareis, Ptáček.

00:01

00:54
    Oberwil je od začátku usazen v útočném pásmu a tlačí slovenský celek.

01:41
    Andrew Hildreth se dostal až před brankáře Ružinova, kterého ovšem nedokázal ani nadvakrát z gólové pozice překonat. Humlíček parádními zákroky podržel svůj tým.

02:30
    Švýcarský tým je nadále aktivnější a má více ze hry.

03:41
    Ružinov bude hrát přesilovku. Patrick Döbeli dostává dvě minuty za sekání plus navíc osobní desetiminutový trest.Menší trest odpyká Ken Müller.

04:25
    Rebelové se zatím dobře brání v oslabení a daří se jim vyhazovat míčky.

05:06
    Ružinov právě vstřelil branku!
    Leaders se ujímají vedení v přesilové hře! DUŠAN DANKO napřáhl za modrou čárou a jeho dělovka skončila přesně v horním rohu branky. Bez asistence.

05:11
    Tomáš Jaššo dostává dvě minuty za hrubost. I Oberwil si zahraje první přesilovku.

05:42
    Humlíček byl na svém místě a pohlídal si střelu od modré čáry.

06:51
    Ružinov si vede v oslabení zatím na jedničku a drží těžiště hry daleko od své klece.

07:11
    Bratislava hraje v plném počtu.

08:17
    Ružinovští řeší nápor soupeře vyhozením balonku přes všechny čáry.

08:59
    Sidler si pohlídal svoji pravou tyčku a ukryl míček do své rukavice.

10:02
    Svatyně Ružinova je opět v obležení. Střely hráčů Oberwilu ale prozatím nenacházejí prostor tři tyčí.

10:04
    Další přesilovka pro Oberwil. Na dvě minuty za sekání je vyloučen Michal Huber.

11:07
    Humlíček dobře viděl střelu od modré čáry a pohotově zasáhl svoji lapačkou.

11:58
    Tvrdou ránu Severina Meiera zlikvidoval svým tělem jeden z obránců Ružinova.

12:04

12:40
    Ružinov i ze svého druhého vážnějšího útoku vytěžil branku! Bánoczký se skvěle na levé straně zbavil protihráče a namířil si to na branku, kde následně našel nabíhajícího MARTINA LIGÁSE, který z první bez problémů zasunul balon do poloprázdné klece. Asistence: Samuel Bánoczký.

13:41
    Rebelové jsou nyní opět aktivnější, ale defenzíva Ružinova funguje stále na jedničku.

13:57
    Petar Caglević dostává menší trest za podražení. Následovat bude další početní výhoda pro Oberwil.

14:30
    Bratislava zabojovala a vytěžila v oslabení vhazování v útočné třetině.

15:00

Další třetina začne přibližně v 17:27.

Oberwil byl sice v první třetině utkání aktivnější, ale prosazovali se pouze hokejbalisté z Bratislavy, kteří využili své dvě příležitosti a jdou proto do šaten za příznivějšího stavu.

15:01

15:24
    Bratislava opět lehce vyhazuje míček přes všechny čáry.

15:57

16:32
    Pořádnou smůlu měl nyní Raphael Mellinger, jehož střela z pravé strany prošla brankoviště podél ležícího brankoviště a minula branku Ružinova!

17:39
    Další velkou příležitost nyní zazdil Blattler, který netrefil v gólové pozici parádní nabídku od svého spoluhráče!

18:44
    Rychlý brejk Ružinova dokázali nakonec Švýcaři s vypětím všech sil zastavit.

19:22
    Dvě minuty pro Oberwil. Tim Meyer je vyloučen za držení.

19:39
    Yves Stücki dostává dvě minuty za nedovolené bránění a navrch ještě osobní desetiminutovvý trest. Dlouhá dvojnásobná přesilovka pro Ružinov.

20:22
    Patrick Döbeli i přes enormní snahu nedokázal vyhodit míček ze svého pásma.

20:46
    Unavená trojice Rebelů se nadále skvěle brání.

21:07
    Drtivý tlak Ružinova v dvojnásobné přesilovce nyní již Rebelové nevydrželi! Kombinaci Bratislavy zakončil střelou do prázdné branky MIROSLAV BEHÚL. Asistence: Dušan Danko.

21:39
    Oberwil hraje v plném počtu.

22:32
    Početní výhoda pro Švýcary. Na dvě minuty za je vyloučen Lukáš Farkaš za držení hole.

23:45
    Ružinov vyhodil míček přes všechny čáry a v poklidu se osvobodil.

24:34
    Oberwil je sice usazen v pásmu, ale ke střelám se příliš nedostává.

24:42
    Leaders hrají v plném počtu.

25:34
    Platonická převaha Švácarů stále pokračuje.

27:23
    Ružinov se znovu vydal do rychlého protiútoku a nechybělo opět mnoho, aby přidal další branku. Zakončení Behúla ale tentokrát skončilo mimo.

28:03
    Nejdříve Sidlera zachránila jeho branková konstrukce, poté při nepřesné dorážce Andrise nemusel ani zasahovat.

28:29
    Bratislava se nyní usadila v pásmu protivníka a svírá ho v pořádně pevném zámku.

29:18
    Bratislava zvyšuje své vedení na rozdíl čtyř branek! Pěknou akci Leaders zakončil přesnou ranou MIROSLAV BEHÚL. Asistence: Dušan Danko.

29:44
    Ján Střecha je vyloučen na dvě minuty za hákování. Oberwil bude hrát přesilovku.

30:00

Ružinov ve druhé půli dokázal znovu potvrdit svoji úspěšnost v zakončení a dalšími dvěma brankami upevnil své dosavadní vedení.

30:01

30:01
    Do třetí části nahradí gólmana Sidlera v brance jeho kolega Schwarzenbach.

31:00
    Ružinov je v defenzívě stále stoprocentní a v oslabení se bez problémů brání.

32:30
    Dankova střela od modré pořádně zaměstnala brankáře Oberwilu.

32:55
    Defenzíva Rebelů je nadále v sevření svého protivníka.

33:01
    Rebelové se dostali sice ze svého obranného pásma, ale prozatím se jen těžce dostávají na dostřel Humlíčkovy klece.

35:39
    Bratislava střílí pátou branku! JÁN RÍMSKÝ napřáhl a od pravého mantinelu dělovkou propálil Schwarzenbacha. Asistence: Petr Danko.

36:25
    Útočné snažení Oberwilu skončilo pouze zakázaným uvolněním.

37:21
    Ružinov kontroluje hru a příliš nikam nespěchá.

38:53
    Obě mužstva bojují nyní o míček ve středu pole, oba brankáři jsou proto delší dobou již bez práce.

39:03
    Thomas Holh je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

40:43
    Rány lítají okolo Schwarzenbacha jako u Verdunu, ale brankář Oberwilu má zatím štěstí, že míjejí jeho klec.

41:03
    Rebelové hrají v plném počtu.

42:40
    Goran Nisevic z dobré pozice poslal míček pouze vedle Humlíčkovy branky.

42:40
    Oberwil si vybírá oddechový čas.

42:40
    Oberwil zkusil hru bez gólmana, přestože prohrává o pět branek!

43:31
    Jeden z obránců Rebelů se na poslední chvíli vrátil a zastavil míček směřující do branky.

44:03
    Opuštěnou Oberwilskou klec trefil MARTIN LIGÁS. Asistence: Dušan Danko.

A je dobojováno! Ružinov nadělil nakonec Oberwilu šest branek. Pro Rebely je tato prohra hodně krutá vzhledem k jejich výkonu. Do zítřejšího finále se proto posouvá Ružinov, Oberwil si zahraje o třetí místo s Kovem. (18:29:20)

Dominik Rejthar

Branky a nahrávky: 6. Danko, 13. Ligás (Bánoczký), 22. Behúl (Danko), 30. Behúl (Danko), 36. Rímský (Danko), 45. Ligás (Danko)

Oberwil Rebells: Sidler (31. Schwarzenbach) – Hildreth, K. Müller, Mexer, Meyer, Y. Müller, Senn, Marty – Roušal, Stücki, Mellinger, Hohl, Meier, T. Müller, Döbeli, Hausherr, Nisevic, Blattler.

Rozhodčí: Gareis, Ptáček