Lyon – Caen 4:1 (kon.) | Saint-Étienne – Monaco 1:1 (kon.) | Nice – Marseille 1:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:1 (0:0)
AS Monaco
Neděle 14.02.2016, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 26. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:58:14)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 12:5. Rohy: 11:6. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 8:12.

Utkání je u konce a body se po velkém boji dělí. Domácí i ve druhé půli byli tím aktivnějším týmem a v 57. minutě se dostali i do vedení. Po centru z přímého kopu se do hlavičky opřel Moustapha Bayal Sall a nedal Subašićovi žádnou šanci. Hosté se po většinu času bránili, přesto se dočkali vyrovnání. V 84. minutě vznikl ve vápně Saint-Étienne závar a zblízka skóroval Vágner Love. Závěrečný tlak domácích už vítěznou branku nepřinesl, takže utkání skončilo výsledkem 1:1.
    Hráč s velice příhodným jménem na Valentýna uštědřil do srdcí hráčů Saint-Étienne další ránu. Domácí fotbalisté se ani na pátý pokus nedočkali na Valentýna ligového vítězství.

90+4

90+4
    Nejvýše se dostal Subašić a vyboxoval centr mimo pokutové území.

90+4
    Tlak domácích vrcholí, je tu ještě jeden rohový kop.

90+3
    Domácí reklamovali nastřelenou ruku v pokutovém území, rozhodčí ale velice dobře viděl, že to byl nastřelený bok.

90+2
    No tak tohle byl hodně ostrý souboj, který ve vápně svedli Eysseric a hostující Carrillo. Míč skončil v zámezí, píská se roh.

90+2
    Centr mířil na první tyč, obrana hostů odhlavičkovala na autové vhazování.

90+1
    Rohový kop pro Saint-Étienne.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

90
    Je tu poslední střídání Monaka, končí Vágner Love, závěrečné okamžiky si zahraje Tiemoue Bakayoko.

89
    Z velké dálky pálil domácí Bayal Sall, jeho střela pravačkou skončila o několik metrů vedle.

88
    Ofsajd Monaca. Před rozehrávkou ještě probíhá krátké ošetření Lemara, toho chytly křeče.

87
    Monnet-Paquet dostal míč do pokutového území, tam ale vše skončilo, obrana Monaka se zvládla ubránit.

85
    Atmosféra na stadionu rázem klesla k bodu mrazu, ještě však není konec. Ofsajdová situace při šanci domácích se asi bude ještě dlouho probírat, zda to vůbec ofsajd byl.
    84. Vágner LOVE - 1:1