Motor ČB – Benátky n/J 1:4 (kon.) | Kladno – Prostějov 8:7 (kon.) | Přerov – Slavia 3:4 (kon.)
Šumperk – Kadaň 3:0 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 1:0 (kon.) | Litoměřice – Most 3:2 (2:0 po s.n.)
Havířov – Jihlava 1:5 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 17.02.2016, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov, Česká republika • Chance liga • 52. kolo

V posledním kole základní části WSM Ligy uspěli ústečtí hokejisté proti Třebíči, když utkání rozhodla jediná branka. Rozhodující gól při vyloučení Petra Polodny vsítil ve čtyřiapadesáté minutě David Tůma, který vymetl pavučiny z pravého horního růžku svatyně Karla Vejmelky. Martin Volke si mimo jiné připsal první čisté konto v letošním ročníku a byl vyhlášen nejlepším hráčem domácích.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:24:36)

Zápasové statistiky:

Branka a nahrávka:
    54. Tůma (Kloz).
    Rozhodčí: Radek Wagner – Hejl, Podrazil.
    Vyloučení: 3:5.
    Využití: 1:0.
    Diváci: 1 543.
    Průběh utkání: 1:0.
    Zakázaná uvolnění: 2:4.
    Ofsajdy: 2:1.
    Vyhraná vhazování: 35:34 (8:9, 15:13, 12:12).
    Nejlepší hráči: Martin Volke – Karel Vejmelka.

Nejlepší hráči:

HC Slovan Ústí nad Labem:
    Martin Volke
    SK Horácká Slavia Třebíč: Karel Vejmelka

60:00
    Martin Volke (UNL) si ještě po závěrečné siréně neodpustil seknutí do hokejky soupeře, a proto obdržel dvě minuty za sekání.

59:46
    Poslední šance pro Třebíč. David Tůma (UNL) obdržel dvě minuty za zdržování hry – sevření puku.

Celkem TM v letošním ročníku: 72.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:5.

59:25
    Erat z pravé strany zamířil nad.

59:00
    Následovat bude buly v ofenzivním pásmu hostů po levici Volkeho.

59:00
    Oddechový čas pro domácí.

59:00
    Roubík při vyhazování puku trefil čárového sudího, hra přerušena.

58:28
    Začala power-play Třebíče v boji o předkolo play-off!

58:12
    Wasserbauer v levém kruhu před poskakujícím kotoučem promáchl.

57:53
    Ofsajd také na opačné straně, a to v podání Ústí nad Labem (na ofsajdy 2:1).

56:57
    Kloz hledal u opačné tyče Roubíka, na kterého zívala odkrytá branka. Posledně zmiňovaný promáchl.