SHK Hodonín – Nový Jičín 2:3 (kon.) | Opava – Vsetín 1:6 (kon.) | Mor. Budějovice – Technika Brno 1:4 (kon.)
Val. Meziříčí – SK Karviná 4:3 (2:1 po s.n.) | Břeclav – Poruba 2011 1:6 (kon.) | Kopřivnice – Frýdek-M. 3:4 (po s.n.)
po s.n.
HC ISMM Kopřivnice
3:4 (2:1, 1:1, 0:1 - 0:0)
HC Frýdek-Místek
Středa 17.02.2016, 18:00 • Tatra aréna Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 43. kolo

S přáním hezkého zbytku večera se s Vámi loučím. (20:57:35)

Před zápasem by domácí bod asi brali. Ale vyrovnání minutu a půl před koncem zápasu jistě zamrzí. Opava prohrála doma se Vsetínem a domácí tak snížili manko na 8., poslední postupovou příčku do play off, na pouhý bod. O všem tak rozhodne poslední kolo, které Kopřivnice odehraje na ledě Nového Jičína netradičně již v pátek.

Omlouváme se, ale nastaly technické problémy s připojením. Vítězně vyšel z utkání tým hostů. Rozhodl Vladimír Luka, který proměnil rozhodující nájezd.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Frýdek-Místek.
    Autorem vítězné branky je VLADIMÍR LUKA.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:28
    Šance na obou stranách. Hru přerušuje Vrba, který likviduje střelu Káni.

62:42
    Kotouč po zmatku končí někde pod Šimbochem. Někteří hráči již slavili, ale rozhodčí zůstává klidný.

61:45
    Vrba likviduje bombu od modré. Domácí vyráží do protiútoku, ale kotouč končí v ochranné síti.

60:54
    Oba celky hrají velmi rozvážně. Při hře ve čtyřech se trestá každá chyba. Vhazování u hostů.

60:01

60:00

58:26
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    VLADIMÍR LUKA dorazil odražený kotouč a srovnává tak na 3:3 minutu a půl před koncem. Bez asistence.

57:57
    Hosté posílají gólmana na střídačku a zkouší to v šesti.

57:44
    Domácím se teď daří vyhazovat jen na zakázané uvolnění.

57:37
    Káňa pálí hned z vhazování. Vrba kryje.

57:33
    Kotouč končí v ochranné síti. Hra je teď dost rozkouskovaná.

56:06
    Domácí jsou stále pod obrovským tlakem! Frýdek-Místek si vytváří šanci za šancí.

Adam Šlosar

Branky a nahrávky: 6. Pargáč, 16. Červenka (Stránský), 29. Kofroň (Teper) – 14. Chmielewski, 40. Káňa (O. Kovařčík), 59. Luka, rozh. náj. Luka

HC ISMM Kopřivnice: Vrba, (Unzeitig) – Dusík, Jašek, Čintala, Imrich, Vydra, Marek, Merenda, Teper – Kofroň, Bartošák, Sluštík, Hrubý, Stránský, Tomášek (C), Pargáč, Matějek, Mach, Červenka
    HC Frýdek-Místek: Šimboch, (Daneček)– Jeník, Foltýn, Kowalczyk (C), Fišera, Matyáš, Kvapil, Polák – Franek, Piecha, Klimša, Kovařčík O., Samiec, Chmielewski, Káňa, Cienciala, Meidl, Kovařčík M., Luka, Jaroš, Christov

Rozhodčí: Jiří Fiedler – Drahomír Vožda, Michal Zedník