Mountfield HK – Zlín 2:1 (kon.) | Kladno – Sparta 2:3 (kon.) | PZ Kladno – Letňany 1:4 (kon.)
HC Litvínov – Písek 7:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 3:4 (po pr.)
Rytíři Kladno
2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
HC Sparta Praha
Čtvrtek 18.02.2016, 15:00 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Dnešní utkání vyhrává Sparta Praha, která o své výhře rozhodla necelé čtyři minuty před koncem zápasu. Já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne! (17:14:00)

56:14
    Sparta právě vstřelila branku!
    Velký krok za třemi body nyní udělala Sparta. VÁCLAV RUBEŠ dokázal vyzrát na Jirouška, čímž poslal svůj tým necelé čtyři minuty před koncem do vedení. Asistence: Jakub Kumpošt, Erik Čermák.

55:09

53:09
    Kozák (SPA) je vyloučen na 2 minuty za napadení.

48:45
    Vedení ovšem nevydrželo domácím dlouho. Druhou branku pražského celku zaznamenává MARTIN HUGO HAŠ. Bez asistence.

46:13
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno se prosazuje a opět jde do vedení. Přesilovku Rytířů přetavil v gól MARTIN NAGY. Asistence: Tomáš Bernat.

44:54
    Marek Bláha (SPA) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

41:45

40:08
    Kladno hraje ve čtyřech.

40:01

40:00

39:45
    Sparta si nyní zahraje krátkou přesilovku 5 na 3, Hasil (KLA) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

38:43

38:08
    Počet hráčů na ledě se srovná, Karásek (KLA) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

36:43
    Tůma (SPA) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

35:16

33:16
    Bureš (SPA) je vyloučen na 2 minuty za faul loktem.

21:45
    Hosté dotahují náskok svého soupeře, začínáme znovu od nuly. Pšeničkovu přihrávku dokázal proměnit v branku MIROSLAV DANI. Asistence: Ondřej Pšenička.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 10. Bláha (Tržil), 47. Nagy (Bernat) – 22. Dani (Pšenička), 49. Haš, 57. Rubeš (Kumpošt, Čermák)

Rytíři Kladno: Jiroušek (Roll) – Smažík, Zich, Kvapil, Šmolík, Rudovský – Hasil, Srbek, Karásek (A), Kleveta, Kulma, Obadal, Filip, Bernat, Zíka, Martin Bláha, Nagy (A), O. Bláha (C), Tržil
    HC Sparta Praha: Škorpík (Schneider) – Bureš, Marek Bláha, Haš, Tůma, Kozák, Mysliveček, Kumpošt – Pšenička, Čermák, Pika (C), Klimo, Gluzman, Vorobjev, Rubeš, Vitouch, Dani (A), Arnošt (A), Čížek

Rozhodčí: Krob – Střelka, Müller