Alkmaar – Groningen 4:1 (kon.) | Heerenveen – Nijmegen 1:1 (kon.) | Eindhoven – Heracles 2:0 (kon.)
Twente – Cambuur 3:0 (kon.)
PSV Eindhoven
2:0 (2:0)
Heracles Almelo
Sobota 20.02.2016, 19:45 • Philips Stadion (kapacita 35 000), Eindhoven • Nizozemská Eredivisie • 24. kolo

S konstatováním, že PSV před zraky 33 400 diváků porazilo Heracles 2:0 a vyhrálo tak i svůj šestý ligový zápas v roce 2016, se s Vámi loučím. Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek sobotního večera a pohodovou neděli. Tak zase někdy u onlajnů na počtenou! (21:46:26)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 10:3. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:8.

A je dobojováno. Takřka vše důležité se odehrálo v prvním poločase.

V tom druhém měli opět dobrou šanci domácí, když v 55. minutě hlavičkoval Gastón Pereiro z dobré pozice, ale Castro jeho akci zhatil. V 80. minutě pak nepochodil ani střídající Luciano Narsingh, jehož zakončení bylo taktéž sraženo na rohový kop. Jinak se ve druhých 45 (přesněji 48) minutách nic extra na Philips Stadionu nestalo a PSV se tak alespoň do zítřka vzdálilo Ajaxu na 4 body.

90+3

90+2
    Centr se ale pětadvacetiletému forvardovi PSV nevydařil, míč proletěl do míst, odkud se brána ohrozit nedala.

90+1
    A hned v té první domácí rozehrají roh. Exekutorem bude Luciano Narsingh.

90+1
    Už to víme, budou to tři minuty!

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby, kolikpak asi Danny Makkelie přidá nad rámec?

88
    Poslední střídání na straně PSV – Locadiu nahradí na samotný závěr zápasu Florian Jozefzoon.

87
    Luciano Narsingh na pravé straně vápna vykoupal kapitána Heraclesu Fledderuse a pálil, o kousek však netrefil prostor u vzdálenější tyče.

86
    Na přízemní centr zprava ve vápně Almela startovali hned dva hráči domácího týmu. Připravený ale byl i Castro, jenž míč sebral.

85
    Teď se na tomto stavu věcí pokusil něco změnit Peter van Ooijen. Pálil zpoza vápna razantně, avšak nepřesně. Skóre se tedy nemění.

84
    Přibližně nějakých 10 minutek zbývá do konce zápasu a asi nemůže být pochyb, že domácí dnes budou brát tři body.

82
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Jetro Willems, přichází Joshua Brenet.

81
    Z rohu nic kloudného nevzešlo a následný útok Eindhovenu zastavil praporek v ruce pomezního.

80
    Veliká šance domácích! Narsingh naběhl na dloubáček za obranu, prodral se mezi obránci a pokusil se přehodit brankáře. Nakonec z toho bude roh.