SK Karviná – Mor. Budějovice 5:4 (1:0 po s.n.) | Řisuty – Klášterec nO 3:4 (0:1 po s.n.) | Vrchlabí – Klatovy 4:3 (kon.)
Nymburk – Děčín 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Břeclav 8:2 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 4:3 (kon.)
Technika Brno – Opava 5:1 (kon.) | Kolín – Písek 5:2 (kon.) | Sokolov – Jindř. Hradec 7:2 (kon.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 2:5 (kon.) | Vsetín – SHK Hodonín 6:0 (kon.) | Jablonec n/N – Pelhřimov 0:0 (zruš.)
Kobra – Trutnov 4:1 (kon.) | Tábor – Bílina 12:1 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
2:5 (2:1, 0:1, 0:3)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 20.02.2016, 17:30 • Bouchalky • 2. liga skupina Západ • 34. kolo

Ve třetí třetině se prosazovali jenom hostující hráči. Nejprve se prosadil Endál, následně Vlasov a do prázdné brány nakonec už jen kosmeticky upravil skóre Třetina. Hosté si tak domů vezou všechny tři body.

A na závěr za zmínku stojí určitě i to, že dnešnímu utkání přihlíželo 2 253 skvělých diváků! (20:05:53)

59:18
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Do prázdné brány se trefil hostující MIROSLAV TŘETINA, který už definitivně rozhodl a osudu tohoto utkání. Asistence: Čeněk Novák

58:46
    Za bránou stojící Kondratěv našel mezi kruhy najetého KIRILLA VLASOVA, který střelou překonal Slámu. Asistence: Jevgenij Kondratěv, Tomáš Chlubna

58:00
    Začaly poslední dvě minuty ve třetí třetině.

57:21
    Domácí hráči se snaží dostat kombinacemi do útočného pásma a zkusit vytvořit nějakou šanci, ale hosté v tuto chvíli opravdu dobře bráni a všechny šance jim znemožňují.

56:27
    Střelu Chlubny z levého kruhu vyrazil Sláma betony mimo bránu.

54:35
    Střelu jednoho z domácích útočníků přikryl Novák do lapačky. Bude se vhazovat po jeho levici.

53:44
    Dnešnímu utkání přihlíží 2 253 diváků !

53:32
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Střecha L. – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kondratěv – 2 min., hrubost).

52:02
    Domácí se zuby nehty snaží dostat na útočnou polovinu, ale hosté jim nedovolí žádnou kloudnou přihrávku a všechny šance končí někde ve středním pásmu.

49:40
    LUKÁŠ ENDÁL se podél levého mantinelu procpal skrz domácího obránce až před Slámu, kterého svojí kličkou překonal a poslal tak hosty do jednobrankového vedení. Bez asistence

49:11
    Do prázdné brány mohl kotouč dorazit jeden z domácích, ale hosté byli u něj včas a odstavili ho od kotouče.

48:27
    Nahozený kotouč od modré se snažil před Novákem sklepnout Střecha, ale netrefil kotouč.

46:05
    Jeden z domácích nasměroval nahrávku před brankoviště na Tomáše Střechu, jenže nahrávku jeden z hostů srazil mimo.

44:46

44:26
    Střela Rašnera od modré letěla do ochranné sítě. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

43:20
    Plameny už kombinují před Novákem, ale zatím bez úspěchu.
    Brankář se zkušenostmi z MHL Petr Hruška chce Sokolovu pomoci k udržení se v soutěži

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 16. Bureš (Kunstmüller), 19. Kaňka (Štěpánek, Pleva) – 11. Endál (Semrád, Třetina), 34. Semrád (Endál, Třetina), 50. Endál, 59. Vlasov (Kondratěv, Chlubna), 60. Třetina (Novák)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Blažíček) – Pleva, Lojek, Beneš, Střecha L., Smejkal, Rašner, Kunstmüller, Kaňka, Štěpánek, Krupka, Březina, Kovářů, Gregar, Bureš, Střecha T., Pazourek
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Zvolánek) – Semrád, Kulhánek, Kolda, Loginovskij, Vala, Pecen, Lacina – Ludvík, Třetina, Endál, Kuchta, Kozlík, Beneš, Chlubna, Vlasov, Kondratěv, Hlídek, Cejpek, Pejchal, Duben

Rozhodčí: Dědek – Měkýš, Otáhal

Diváci: 2 253