Karviná – Ostrava 1:0 (kon.) | Slovácko – Zlín 0:1 (kon.) | Jablonec – Plzeň 2:1 (kon.)
Brno – Bohemians 1905 3:2 (kon.) | Teplice – Pardubice 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Opava 0:0 (kon.)
Hr. Králové – Olomouc 2:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
0:0 (0:2)
Slezský FC Opava
Sobota 20.02.2016, 14:00 • UMT Mladá Boleslav • Celostátní liga staršího dorostu • 37. kolo

Mladá Boleslav zlepšila ve druhém poločase pohyb a díky dvěma proměněným pokutovým kopům je konečný výsledek 2:2.

90

75
    Žlutou kartu dostává Dohnalík (FK Mladá Boleslav).

63
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno! Svůj druhý pokutový kop ONDŘEJ RUDZAN taktéž proměňuje a Boleslav tak díky němu srovnává na průběžných 2:2.

62
    Žlutou kartu dostává Matěj Helebrand (SFC Opava).

55
    ONDŘEJ RUDZAN proměňuje pokutový kop, snižuje tak na rozdíl jedné branky a posílá domácí zpět do hry.

46

Prní poločas je u konce, hosté v něm byli jednoznačně lepším týmem. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas.

45

40
    Žlutou kartu dostává Kolísek (SFC Opava).

32
    Žlutou kartu dostává Kopa (FK Mladá Boleslav).

18
    Opava právě vstřelila branku!
    VOJTĚCH BERGER mění parádní trefou z přímého kopu skóre na 0:2.

17
    Žlutou kartu dostává Kühnel (FK Mladá Boleslav).

6
    ADAM HELEBRAND otevírá skóre dnešního utkání přízemní střelou po standardní situaci – 0:1.

1

FK Mladá Boleslav: Truksa – Zabilanský, Klíma, Kopa, Rudzan – Komárek, Kühnel – Novotný, Machů, Vejr – Dohnalík.
    Náhradníci: Krčmář, Košek, Malý, Novák, Král, Roudnický.

SFC Opava: Muczka – Keller, Matěj Helbrand, Vitoul, Kolísek – Janetzký, Berger – Rychlý, Adamovský, Kirschner – Adam Helebrand.
    Náhradníci: Tesařík, Hájek, Večerek, Barteska, Vrána, Kuzník, Kubný.

Rozhodčí: Radina – Svoboda, Trumpus. (19:27:00)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.