Leverkusen – Dortmund 0:1 (kon.) | Schalke – Stuttgart 1:1 (kon.) | Hannover – Augsburg 0:1 (kon.)
Bayer Leverkusen
0:1 (0:0)
Borussia Dortmund
Neděle 21.02.2016, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Německá Bundesliga • 22. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:41:35)
    Okamžik, kdy sudí Zwayer rozhodl o přerušení zápasu.

Utkání končí vítězstvím Borussie, která vytěžila z minima maximum. Rozhodně se nedá říci, že hosté by byli lepší, než domácí tým. Po celou dobu se hrál vyrovnaný fotbal, plný osobních soubojů. Rozhodl tak jediný moment, který byl navíc velmi vyhrocený – domácí reklamovali předchozí údajný faul, a to tak vehementně, až donutili sudí k přerušení zápasu. Ten se sice zhruba po deseti minutách znovu dohrál, ale domácí se již gólu nedočkali.

90+3

90+2
    Sudí Zwayer nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+1
    Ani Chicharito se nedokázal prosadit, téměř z místa pokutového kopu netrefuje branku!

90
    Poslední minuta, hosté se z volného kopu neprosadili, ale i tak zůstávají i nadále u míče.

88
    Žlutou kartu dostává Wendell (Bayer Leverkusen) za taktický faul u vlastní šestnáctky, resp. v její těsné blízkosti.

87
    Leno vychytal Reuse, který se dostal do dobré šance!

86
    Žlutou kartu dostává Eric Durm (Borussia Dortmund) za taktický faul u půlící čáry.

84
    Ten z pravé strany rozehrál opět Admir Mehmedi a opět velmi špatně, rohy se dnes domácím vůbec nevedou, absence Hakana Callanoglu je víc, než znatelná.

83
    Roman Bürki zastoupil na levé straně cestu Bellarabimu, bude z toho roh pro Bayer.

82
    Domácí rychle vhazují na polovině Borussie, ale chybují a míč vzápětí zase ztrácejí.

81
    Pas Bellarabiho, z pravé strany před branku Borussie, Stefan Kießling měl ale k míči daleko.

80
    Posledních deset minut dnešního utkání, hosté stále hájí těsné vedení, domácí se snaží, ale zatím to na dobře zformovanou defenzivu soupeře nestačí.

78
    Ale pozorná obrana Dortmundu i tuto akci ubránila a dál tak drží čisté konto.

78
    Admir Mehmedi bude rozehrávat rohový kop domácích z pravé strany.

77
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Sokratis Papastathopoulos, přichází Neven Subotić.

75
    Sokratis Papastathopoulos opouští trávník za podpory lékařů týmu, je možné, že pro něho dnešní zápas skončil.