Toronto – Philadelphia 4:5 (po pr.) | Ottawa – Detroit 3:2 (1:0 po s.n.) | Florida – Winnipeg 3:1 (kon.)
Washington – New Jersey 4:3 (kon.) | Nashville – Los Angeles 1:2 (po pr.) | Dallas – Boston 3:7 (kon.)
Arizona – St. Louis 4:6 (kon.) | Edmonton – Colorado 2:3 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 3:4 (kon.)
Minnesota – Chicago 6:1 (kon.)
Florida Panthers
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Winnipeg Jets
Neděle 21.02.2016, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL
    I tento fanoušek se bude moci za 70 let svým vnoučatům vyprávět, že byl U TOHO. Byť onen moment, který vstoupil do historie, prospal.

Hvězda večera se svými kumpány

To je pro tuto chvíli z mé strany vše. Jsem rád, že jste u online přenosu vydrželi až do konce a mohli jste prostřednictvím našeho serveru sledovat historické momenty jednoho z nejlepších hokejistů historie.

Pokud se chystáte jít spát, přeji vám příjemné spaní a krásné sny. Ostatním přeji příjemně strávenou neděli, třeba u dalších přenosů na serveru Onlajny.com. Od klávesnice vás zdraví Igor Mainka. (03:57:21)

Český útočník byl po zásluze vyhlášen nejlepší hvězdou zápasu. Všechny tři příčky obsadili domácí hráči. Na druhém místě skončil střelec vítězné branky, bronzovou příčku obsadil brankář Roberto Luongo.

Nejlepší hráči zápasu:
    1. místo: JAROMÍR JÁGR (FLA) – 2 góly
    2. místo: Reilly Smith (FLA) – 1 gól
    3. místo: Roberto Luongo (FLA) – 30 zákroků, 96,8% úsp.)

Dnešní zápas měl jednoho velkého hrdinu a tím je čtyřiačtyřicetiletý odchovanec kladenského hokeje JAROMÍR JÁGR. Český útočník nejenže dorovnal střelecký rekord Bretta Hulla, ale ve třetí třetině ho druhým gólem také přeskočil. Vítěznou trefu zaznamenal ve 44. minutě Smith.

Zároveň se Jágr přiblížil na pět bodů třetímu místu v kanadském bodování, kde se zatím píše: 3. Gordie Howe, 1850 bodů.

59:50
    Hráči Floridy mohli několikrát napálit puk do branky, ale Smythovu střelu zblokoval Myers, neuspěl ani Jokinen.

59:02
    Nebezpečná střela Ehlerse z téměř nulového úhlu málem propadla Luongovi do brány!

58:28
    Luongo chytá do lapačky Ehlersovo nahození od levého mantinelu.

58:20
    Hosté vyhráli buly, jenže se dostali s pukem do středního pásma.

58:03
    Trenér Jets si vzal oddechový čas.

57:33
    Winnipeg hraje s šesti hráči v poli.

57:28
    Perreault dostal puk na modré, protáhl se až do pravého kruhu, odkud nebezpečně a prudce vystřelil. Luongo puk zkrotil!

57:02
    Myers zkoušel štěstí střelou zápěstím od levého mantinelu, bohužel pro něj puk do branky nedoletěl.

56:33
    Nepovedené nahození domácích hráčů končí až u Hutchinsonovy branky. Rozhodčí odpískali zakázané uvolnění

54:28
    Burmistrovu střelu z pravého kruh odrazil tělem Shaw.

54:05
    Necelých šest minut zbývá do konce třetí třetiny a možná i utkání. Dosáhne Jaromír Jágr na hattrick?
    53:37 Jágrův gól #742 s původním komentářem

53:37 Jaromír JÁGR - 3:1

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 25. Jágr (Kulikov, Jokinen), 44. Smith (Kulikov), 54. Jágr (Jokinen) – 15. Ladd (Byfuglien, Perreault)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Petrovič, Campbell, Ekblad, Kulikov, Kampfer, Matheson – Huberdeau, Bjugstad, Smith – Jágr, Trocheck, Jokinen – Mackenzie, Rau, Shaw – Thornton, McKegg, Wilson
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Byfuglien, Enstrom, Trouba, Myers, Postma, Chiarot – Armia, Scheifele, Ladd – Wheeler, Perreault, Ehlers – Stafford, Burmistrov, Lowry – Thornburn, Copp, Peluso

Rozhodčí: Dwyer, St. Pierre – Howden, Bolland

Diváci: 16210