Slavia – Jihlava 0:0 (kon.) | Dukla Praha – Liberec 5:1 (kon.) | Teplice – Plzeň 1:0 (kon.)
Č. Budějovice – Bohemians 1905 2:0 (kon.) | Třinec – Sparta 0:1 (kon.)
FK Dukla Praha
5:1 (1:1)
FC Slovan Liberec
Neděle 21.02.2016, 10:15 • UMT Mikulova, Praha 11 • Juniorská liga • 20. kolo

90+2

Druhý poločas je u konce. Zcela ho ovládl domácí útočník Bidje Manzia,který vstřelil čtyři branky a rozhodl o výhře Dukly 5:1. Tímto se s vámi loučíme a za 14 dní vám přineseme další online z domácího zápasu. Pěkný zbytek dne. (12:04:34)

90
    Nastavují se 2 minuty.

89
    Dukla právě vstřelila branku!

A MANZIA přidává v zápětí po dorážce svou čtvrtou branku!

86

Vokoun poslal z pravé strany přízemní přihrávku na MANZIU který kompletuje hattrick!

83
    Machuča se snažil přehodit Vávru ale ten dokázal vystřelit ruku včas.

80
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Bezdička, přichází Vokoun.
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Liulka, přichází Heppner.

77

MANZIA se dostal po pasu od Bezdičky do zakončení a opět svou šanci proměnil!

74
    Konečný vytáhl pěknou střelu Bezdičky!

72
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Čuřík, přichází Doležal.

70
    Hraje se převážně ve středu hřiště. Oba celky se potýkají s řadou nepřesností.

65
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Pospíšil.

61
    MANZIA si ve středu hřiště vzal míč a povedeným sólem se dostal až do zakončení se kterým si poradil!

57
    Tvrzník trefil tyč domácí branky!

56
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Preisler, přichází Slávik.

51
    Liulkova prudká hlavička pořádně zatopila domácímu brankáři.

48
    Z kraje druhé půle se oba celky potýkají s řadou nepřesností.

46

45

Liberec se pokoušel ještě ohrozit obranu Dukly. Ta si s akcí poradila a rozhodčí ukončil první poločas. V něm jsme viděli bojovný fotbal s hodně šancemi. Oba týmy si dokázali poradit s jednou a do šaten tak odchází za nerozhodného stavu.