Helas Brno – Tango Brno 2:5 (kon.)
Helas Brno
2:5 (0:2)
FC Tango Brno
Pondělí 22.02.2016, 20:00 • Městská sportovní hala míčových sportů, Vodova • 1. Futsal liga • 18. kolo

Pro dnešek se s vámi loučím a někdy příště u onlajnů na počtenou. (21:44:03)

Je za námi brněnské derby, ve kterém se střetli celky Helasu Brno a Tanga Brno. Druhá půle byla velice emotivní a viděli jsme celkem pět branek. Pojďme si druhý poločas zrekapitulovat.

Po sedmašedesáti vteřinách se mohl prosadit domácí Havel, ale před Zrzavým si neporadil. Zbrklost Havla potrestal hostující Doubravský, který chvíli na to překonal po svém úniku Danga v bráně hostí. Doubravský mohl dát i další branku, ale ve své šanci nepřekonal Danga v bráně hostí. Domácí se rozhodli pro hru bez brankáře, ale Zrzavý podal výborný výkon a Helas naopak inkasoval. Chadzidis namířil přes celé hřiště a trefil se. O chvíli později se domácím podařilo snížit. Hanuš našel Cupáka a ten snížil na 1:4. Domácí pokračovali ve velkém tlaku, ale Zrzavý odolával a do prázdné branky se opět trefil Cenek. 21 vteřin před koncem snížil na rozdíl 3 branek Cupák a utkání tak skončilo 2:5.

39:39
    Helas Brno právě vstřelilo branku!
    DAVID CUPÁK napřáhl z velké vzdálenosti a snížil na rozdíl tří branek.

39:28
    Máme tu poslední minutu a dovolím si říct že i rozhodnuto.

39:19
    Roh pro Helas.

38:52
    Vlček tečoval střelu domácího Jakuba Lidmili, ale Zrzavý si i s tímto poradil.

38:26
    Helas pokračuje v tlaku a hře bez brankáře.

37:09
    Tango Brno právě vstřelilo branku!
    A máme tu "bůra"! hostující Hudaček vybojoval míč pro ČEŇKA CENEKA a ten poslal míč do branky! Asistence: Darko Hudaček