Helas Brno – Tango Brno 2:5 (kon.)
Helas Brno
2:5 (0:2)
FC Tango Brno
Pondělí 22.02.2016, 20:00 • Městská sportovní hala míčových sportů, Vodova • 1. Futsal liga • 18. kolo

Pro dnešek se s vámi loučím a někdy příště u onlajnů na počtenou. (21:44:03)

Je za námi brněnské derby, ve kterém se střetli celky Helasu Brno a Tanga Brno. Druhá půle byla velice emotivní a viděli jsme celkem pět branek. Pojďme si druhý poločas zrekapitulovat.

Po sedmašedesáti vteřinách se mohl prosadit domácí Havel, ale před Zrzavým si neporadil. Zbrklost Havla potrestal hostující Doubravský, který chvíli na to překonal po svém úniku Danga v bráně hostí. Doubravský mohl dát i další branku, ale ve své šanci nepřekonal Danga v bráně hostí. Domácí se rozhodli pro hru bez brankáře, ale Zrzavý podal výborný výkon a Helas naopak inkasoval. Chadzidis namířil přes celé hřiště a trefil se. O chvíli později se domácím podařilo snížit. Hanuš našel Cupáka a ten snížil na 1:4. Domácí pokračovali ve velkém tlaku, ale Zrzavý odolával a do prázdné branky se opět trefil Cenek. 21 vteřin před koncem snížil na rozdíl 3 branek Cupák a utkání tak skončilo 2:5.

39:39
    Helas Brno právě vstřelilo branku!
    DAVID CUPÁK napřáhl z velké vzdálenosti a snížil na rozdíl tří branek.

39:28
    Máme tu poslední minutu a dovolím si říct že i rozhodnuto.

39:19
    Roh pro Helas.

38:52
    Vlček tečoval střelu domácího Jakuba Lidmili, ale Zrzavý si i s tímto poradil.

38:26
    Helas pokračuje v tlaku a hře bez brankáře.

37:09
    Tango Brno právě vstřelilo branku!
    A máme tu "bůra"! hostující Hudaček vybojoval míč pro ČEŇKA CENEKA a ten poslal míč do branky! Asistence: Darko Hudaček

36:12
    Opět výborný Zrzavý, který si poradil s šancí Cupáka.

35:43
    Z autu vytěžilo Tango pouze střelu nad branku. U míče tak stále domácí Helas, který obléhá branku Zrzavého.

35:07
    Buršík skluzem zastavuje pas jednoho z domácích.

34:42
    Helas opět v pěti hráčích v poli a s Cupákem na levém křídle.

34:35
    Lacko srazil pas Řezníčka do autu. Tango po delší době u míče.

33:59
    Helas stále kombinuje okolo bránících hráčů.

33:19
    Helas neustále vytváří tlak na branku hostí, prozatím však nalezl recept na Zrzavého jen a pouze David Cupák.

32:45
    Doubravský se snažil poslat míč do brány, ale byl sražen, podle rozhodčích čistě.

32:07
    Vstřelená branka vlila Helasu krev do žil, ten obléhá branku hostujícího Zrzavého a snaží se najít pozici pro střelu.

31:25
    Zrzavý si čisté konto z dnešního zápasu neodveze. Martin Hanuš našel domácího DAVIDA CUPÁKA a ten překonal střelou na bližší tyč Zrzavého. Asistence: Martin Hanuš.

31:17
    Helas stále bez brankáře.

30:16
    Risk bez gólmana se domácím nevyplatil. Domácí DIMOSTENIS CHADZIDIS trefil branku Helasu přes celé hřiště a upravil na 0:4! Bez asistence.

29:40
    Cupák, Havel, Lacko, Hanuš. Tito čtyři hráči kombinují v okolí branky Zrzavého.

28:30
    Fantastický Zrzavý! Havel Hledal Hanuše, ale hostující brankář si poradil a jeho přihrávku zneškodnil. parádní čtení hry domácího brankáře.

28:07
    Ke střele se odhodlal Cupák, ale jeho střelu zbolokoval hostující Prokeš.

27:38
    Tango se pořád musí bránit, proti přesile v podání domácích. Ti stále hledají možnost ke střele.

27:23
    Domácí Lacko kombinuje s Cupákem, ale jejich kombinace ke střele nevede.

26:47
    Řezníček hledal Doubravského, ale míč byl rychlejší než hráč hostí. Míč pro domácí futsalisty.

26:41
    Fantastický Zrzavý proti střele Havla z bezprostřední blízkosti.

26:16
    V roli falešného brankáře David Cupák, která operuje na levé straně.

25:54
    Domácí bez brankáře.

25:45
    Oddechový čas pro domácí.

25:34
    Hanuš srazil jednoho z domácích hráčů a je potrestán žlutou kartou.

25:14
    Nádherná akce hostí! Tomáš Buršík si ťuknul míč s Chadzidisem, ale nedokázal překonat Danga! Velká škoda pro Tango.

24:58
    Žlutou kartu dostává Cupák (Helas Brno).

24:18
    Doubravský mohl být hrdinou, ale jeho pěkné zakončení skončilo nad brankou.

24:01
    Zrzavý rozehrává od své brány po nepřesném pasu domácích.

23:40
    Žlutá karta pro domácího hráče za nesportovní chování.

23:27
    Emoce tečou proudem! Vlček tvrdě fauloval ve chvíli kdy domácí dostali míč za Zrzavého. Branka tedy neplatí.

22:56
    A je to 3:0! Radim Vlček našel za obranou domácích BOHUMÍRA DOUBRAVSKÉHO, který překonal Danga střelou k tyči. Asistence: Radim Vlček

22:31
    Faul hostí u postranní čáry.

22:15
    Zrzavá chtěl najít Doubravského, ale míč byl rychlejší, než hostující forvard a skončil v zámezí.

22:01
    Střela Davida Cupáka končí v zámezí.

21:36
    Domácí zamkli hosty před jejich brankou a hledají cestu k Zrzavému.

21:07
    Josef Havel se dostal před brankou k míči, ale zbrkle se pokoušel o zakončení a úplně minul branku Zrzavého.

20:10
    Pokus o střelu v podání Lacka skončil lehkým šťouchem do rukavic Zrzavého.

20:01

Tak je za námi první půle derby mezi Helasem Brno a Tangem Brno. Po první půli má k výhře nakročeno Tango.

První branky se diváci v hale na Vodově ulici dočkali již ve třetí minutě, kdy střela Jakuba Řezníčka skončila za zády Danga. Zvýšit skóre mohl v páté minutě Doubravský, ale jeho střela těsně minula bránu domácího Danga. Na druhé straně trefil tyč David Cupák. Dang se opět zaskvěl proti dvojici Vlček – Doubravský, jenž ohrožovala Danga v jedenácté minutě. Druhou branku utkání mohl vstřelit jeden z dvojice Cenek – Doubravský, ale nedohodli se a před odkrytou brankou ani nezakončili. Toto zaváhání je však mrzet nemuselo, protože několik vteřin na to se před Danga protáhl Čeněk Cenek a dal utkání poločasovou podobu 2:0.

20:00

19:53
    Zbytečná ztráta na polovině, míč pro Helas.

19:41
    Cupák srazil střelu Doubravského do autu. Hosté již dohrají poločas s míčem.

19:34
    Faul domácích, na fauly 4:4. Volný kop v rohu hřiště.

19:16
    Aut pro hostující celek, který po rozehrávce nikam nespěchá.

19:08
    Začala poslední minuta první půle.

18:55
    Hudáček faulován Martinem Hanušem. Volný kop pro Tango.

18:47
    Domácí vybojovali faul poblíž půlící čáry.

18:16
    Řezníček se ve středu pole opřel do míče a jeho střela skončila těsně vedle levé tyče Danga.

17:52
    Domácí stále pokračují v tlaku.

17:47
    Buršík zblokoval nebezpečnou střelu ze středu hřiště.

17:30
    Do konce poločasu zbývá dvě a půl minuty, domácí se snaží najít cestu k brance postupnou kombinací.

17:11
    Roh pro domácí Helas.

17:07
    Sarkózyho technická střela sražena do autu.

16:50
    Buršík kombinuje s Doubravským na vlastní půli.

16:27
    Chadzidis se zamotal ve vlastních kličkách a v dobré příležitosti ztratil míč.

15:49
    Řezníček mohl vstřelil druhou branku, ale nedokázal dostat míč přes bránícího hráče.

15:21
    Sražená střela Helasu končí v zámezí. Aut pro Helas.

15:05
    Pokus o nalezení Doubravského končí v zámezí.

14:49
    Dlouhý nákop končí v rukavicích Danga.

14:18
    Volný kop, který dostal Helas k dispozici končí nad brankou Zrzavého.

14:00
    ČENĚK CENEK se dostal po levé straně k úniku a překonal povedenou kličkou Danga v bráně Helasu. Asistence: Bohumír Doubravský.

13:40
    Cenek společně s Doubravským se hnali na Danga, ale prvně jmenovaný před poloprázdnou brankou hledal spoluhráče a míč tak skončil na kopačkách domácích.

13:09
    Cenek se snažil o nalezení Buršíka ve středu pole, ale míč skončil v zámezí.

12:51
    Buršík slovně napomínán hlavním rozhodčím.

12:42
    Tango opět pod tlakem, Helas jasně lepší, ale vede Tango.

12:19
    Sýkora orazítkoval novou světelnou tabuli u stropu v pravém rohu hřiště.

12:07
    Helas u míče a kombinuje okolo branky Tanga. Zrzavý je v těžké situaci.

11:50

11:46
    Exekuce volného kopu se ujal Lacko, ale nadvakrát nepropálil hráz hostujících hráčů!

11:41
    Jakub Řezníček napomínán žlutým kartónkem za svůj nebezpečný faul před vlastní brankou.

11:00
    Jakub Lidmila se zjevil zcela sám před Zrzavým, ale namířil pouze do tyče!

10:57
    Lidmila pronikal po pravé straně, ale jeho šanci zlikvidoval Zrzavý. Roh pro Helas.

10:37
    Hudaček v pokusu o akrobatické zpracování selhal a přišel o míč.

10:18
    Útočný faul domácích. Míč pro Tango. Nutno říct, že i tento zákrok by si kartu zasloužil.

10:05
    Dang se opět zaskvěl proti Vlčkovi a Doubravskému!

10:00
    Ivan Lacko přidržel Hudačka a dostává odměnu v podobě žluté karty.

09:42
    Domácí se proti rohovému kopu ubránili a můžou v klidu kombinovat, protože Tango o míč přišlo.

09:21
    Dang vyrazil střelu z úhlu do zámezí. Roh pro hostující Helas.

08:58
    Ruka hostí, míč se stěhuje na sálovky domácích.

08:49
    K míči se díky autu dostává Tango a může ohrozit Danga v bráně Helasu.

08:35
    Helas ztratil míč, ale Švihálek vybojoval ztracený míč a zastavil tak akci Tanga.

08:10
    Helas rozehrává útočnou akci od vlastní branky.

07:46
    Další dlouhý pas mířil na Hudačka, ale ten se k míči nedostal.

07:14
    Dlouhý pas na Chadzidise likviduje Dang vyboxováním míče.

06:51
    Po autu střílel Hudáček, znamená to však pouze další aut.

06:37
    Jakub Lidmila propagační střelou neohrozil domácího brankáře. Ten skrývá míč v rukavicích.

05:58
    Míč se po tečované střele snášel před branku hostí, kde jej odkopl Jakub Řezníček.

05:33
    Sýkora fauloval na útočné půli, míč pro Tango.

05:18
    Po střele Davida Cupáka zaduněla za Zrzavým tyč!

04:40
    Doubravský napřáhl u postranní lajny a jeho střela jen těsně minula Dangovu bránu!

04:20
    Tango kombinuje u půlící čáry.

03:50
    Aut pro hostující celek.

03:35
    Poněkud rozháranou hru uklidňuje domácí Vlach.

02:51
    Buršík vletěl před Danga, našel na středu hřiště JAKUBA ŘEZNÍČKA a ten šajtlí překonal Danga. Asistence: Tomáš Buršík.

02:10
    Helas stále kombinuje okolo branky Tanga.

01:28
    Chadzidis našel Buršíka, ale ten se neprocpal k Dangovi. U míče Helas.

01:10
    Další zákrok Danga proti střele Hudáčka.

00:40
    Hudaček postupoval na Danga, ale ten jeho střelu zlikvidoval.

00:19
    První střelu střetnutí likviduje Zrzavý.

00:01

Čestný výkop provedl pan Zdeněk Polák.

Utkání předchází čestný výkop.

Domácí Helas nastoupí v modrých dresech s bílými doplňky. Hosté v červenobílé kombinaci.

Helas Brno: Dang (Večeřa) – Cupák D. "C", Lidmila P., Hanuš M., Lidmila J., Vlach, Cupák, Švihálek, Sarkózy, Lacko, Havel, Sýkora, Hanuš L.

FC Tango Brno: Zrzavý (Dvořák) – Chadzidis "C", Vlček, Čeněk, Prokeš, Buršík, Šidla, Gremmel, Řezníček, Dáša, Hudaček, Doubravský, Denysiuk

Rozhodčí: Michal Gasnárek, Petr Zdeněk.

Vítejte u sledování dnešního přenosu Chance futsal ligy. Hal na Vodově ulici se již pěkně zaplňuje. Oba týmy končí rozcvičku.

Tango Brno
    Stejně jako domácí Helas, tak i Tango má po odehrání patnácti utkání celkem 20 bodů. Což stačí na devátou příčku. Produktivitu domácích vede Milan Svoboda, jenž si připsal celkem 11 bodů (7+4).

Helas Brno
    Domácí Helas má po odehrání celkem sedmnácti utkání celkem 20 bodů, což jej řadí na příčku s číslem 8. Nejproduktivnějším hráčem domácího celku je David Cupák, který si připsal v dosavadním ročníku Chance futsal ligy celkem 21 bodů (11+10).

Vítejte u utkání nejvyšší české soutěže s názvem Chance futsal liga. V dnešním utkání hostí brněnský Helas v městském derby svého rivala Tango Brno. Utkání, které začíná ve 20:00 komentuje Kryštof Severa.

Kryštof Severa

Branky: 32. Cupák (Hanuš M.), 40. Cupák – 3. Řezniček (Buršík), 14. Cenek (Doubravský), 23. Doubravský (Vlček), 31. Chadzidis, 38. Cenek (Hudaček)

Karty:   10. Lacko (HEL), 24. Lidmila Jakub (HEL), 25. Cupák (HEL), 26. Hanuš L. (HEL) – 12. Řezniček (TAN), 37. Doubravský (TAN)

Rozhodčí: Michal Gasnárek, Petr Zdeněk