Chrudim – Rádio Krokodýl Brno 4:3 (kon.) | Sparta – Helas Brno 6:0 (kon.) | Tango Brno – Kladno 3:0 (kon.)
Hradec Králové – Česká Lípa 4:0 (kon.) | Zruč n/S – Vysoké Mýto 4:1 (kon.)
Sparta Praha
6:0 (4:0)
Helas Brno
Pátek 26.02.2016, 20:00 • Radotín • 1. Futsal liga • 19. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak vám přeji příjemný zbytek dne. U sledování dalších online přenosů na počtenou! Loučí se s Vámi Daniel Kinc. (21:45:02)

Utkání je u konce! Domácí ovládli také druhý poločas dnešního utkání a po výhře 6:0 získávají důležité tři body do tabulky!

39:48
    Ještě jeden rohový kop pro domácí.

39:22
    FAULY – 4:3

39:00
    A málem tu byla další branka, z úhlu pálil Holeček, ale jeho pokus skončil pouze na tyči branky Helasu!

38:56
    Sparta nakonec ještě zkouší hru bez brankáře!

38:40
    Domácí si závěrečné minuty užívají a pohodlně kombinují na vlastní obranné polovině za potlesku diváků.

37:49
    Sparta právě vstřelila branku!
    Další branka domácích! Individuální akci podnikl MIROSLAV ROTT a zamířil přesně k pravé tyči za záda brněnského brankáře!

37:05
    Hosté se dostali do další kombinace, na pravé straně se po přihrávce prosadil k ráně Lidmila, nicméně Mareš jeho pokus dokázal vyrazit.

36:43
    Po jeho rozehrání přišla rána Hanzlíka, brankář Brna si jeho ránu k tyči pohlídal spolehlivým zákrokem.

36:27
    Rohový kop pro Spartu.

36:10
    Opět zdánlivě jednoduchá kombinace hostů končí nepřesností, míč Helasu utekl za postranní čáru.

36:00
    Na hrací ploše zůstává ležet domácí Holeček, hra je přerušen a na pomoc přichází lékař týmu z hlavního města.

35:40
    Následně dobře zasáhl brankář Mareš, který dokázal skvěle načasovaným skluzem zastavit přihrávku jednoho z hostů.

35:08
    Sparťané dlouho drželi míč, až kousek za polovinou přišel faul na Slámu a celek ve žlutém má k dispozici volný přímý kop.

33:59
    Míč nyní skvěle proti dvojnásobné přesile vybojoval Doša, domácí jsou opět u míče.

33:22
    Po rozehrání trestného kopu si připsal dobrý zákrok brankář Mareš, jenž pokryl prudkou střelu k pravé tyči své svatyně!

33:20
    FAULY – 4:1

Daniel Kinc

Branky: 1. Sláma (Doša), 16. Doša (Sláma), 17. Vodecký (Kabele), 17. Sláma (Doša), 25. Holeček, 38. Rott (Hanzlík)

Karty:   34. Hanzlík (SPA)