Dynamo Moskva – Soči 1:0 (po pr.) | N.Novgorod – Jokerit 3:2 (po pr.) | Petrohrad – Jaroslavl 1:0 (kon.)
HC Slovan – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
SKA Petrohrad
1:0 (0:0, 1:0, 0:0) Stav série: 3:1
Lokomotiv Jaroslavl
Sobota 27.02.2016, 15:00 • Ice Palace • Play-off KHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:21:34)

Utkání sledovalo 12 295 diváků.

Utkání je u konce a domácí Petrohrad se raduje z těsné výhry v poměru 1:0. Ani ve třetí třetině jsme neviděli kdovíjak strhující zápas, byl to souboj mezi snahou hostů o srovnání a gólmanem Koskinenem. Ten zvládl pochytat všechny střely hostů a může se tak radovat z vychytané nuly. Petrohrad po dnešní výhře vede v sérii 3:1 a je pouze jedno vítězství od postupu.

59:33
    Murygin se vydal na střídačku, je tu krátká power-play Jaroslavle.

59:20
    Jaroslavl je v plném počtu.

58:56
    Hraje se stále poblíž Murygina, hosté zatím nemohou ani pomýšlet na případnou power-play.

57:43
    Domácí se sami dostali z útočné pásma, neposedný puk přeskákal přes modrou čáru. Chudinov už ale zakládá další akci.

57:20
    Tohle bude velký problém pro Jaroslavl, neboť hostující tým jde do čtyř. Dvě minuty za sekání dostal Danill Apalkov.

56:15
    Souboj Dadonova s hostujícím Lokťjonovem skončil v rohu kluziště, puku se zmocnil domácí útočník.

55:50
    Petrohrad je v plném počtu.

55:00
    Další Koledovův pokus, nyní bombou minul Koskinenovu branku.

54:34
    Na teč nahazoval Koledov, ani tento pokus nevyšel. Domácí se osvobodili.

53:50
    Teď ale budou mít vynikající příležitost na srovnání – přesilovou hru. Dvě minuty za podražení dostal Jegor Jakovlev.

52:42
    Ne. Jaroslavli to prostě nejde. Pokud se už dostane do pásma a připraví si pozici, odskočí jim puk od hokejky, tak jako nyní.

52:00
    Sledujeme marnou snahu hostů o usazení se v pásmu.

50:52
    Domácí, pokud se necítí na útočení, tak pouze vyhodí puk do středního pásma a soustředí se na defenzívu.