Boston – Chicago 4:2 (kon.) | Philadelphia – Edmonton 0:4 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 4:1 (kon.)
Buffalo – Calgary 6:3 (kon.) | Toronto – Minnesota 1:2 (kon.) | Ottawa – Tampa 1:4 (kon.)
Nashville – New Jersey 4:5 (po pr.) | Winnipeg – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Arizona – Anaheim 1:5 (kon.)
Colorado – Florida 3:2 (kon.) | Vancouver – San Jose 2:3 (kon.) | Los Angeles – Montreal 3:2 (kon.)
Nashville Predators
4:5 (2:1, 1:1, 1:2 - 0:1)
New Jersey Devils
Pátek 04.03.2016, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL
    Tanec na ledě v podání McDavida.

Z mé strany to bude všechno, děkuji za pozornost a přeji hezký den! Na počtenou! (05:04:46)

1. Adam Henrique (NJD) 2+0
    2. Filip Forsberg (NSH) 1+2
    3. Travis Zajac (NJD) 1+1

Zápas je tedy u konce! Dva body si z Bridgestone Areny odveze New Jersey. utkání bylo velice napínavé od samého počátku.

V 9. minutě otevřel skóre zápasu v přesilovce Craig Smith. V čase 16:00 však dokázal vyrovnat hostující Kyle Palmieri, vedení domácímu celku ale vrátil Mike Ribeiro. Všechny tyto branky padly v přesilovkách.

Druhá třetina odstartovala lépe pro Predátory, když se bekhendem mezi betony prosadil Paul Gaustad. O snížení se postaral debutant v hostující sestavě Devante Smith-Pelly.

V 50. minutě dokázal během přesilové hry vyrovnat Travis Zajac. Preds se ovšem znovu dostali do vedení, a to když se dvě minuty a čtyři sekundy před koncem třetí třetiny prosadil Filip Forsberg. New Jersey posléze zkusilo hru bez brankáře a 40 sekund před závěrečnou sirénou vyrovnal Adam Henrique.

Ten se poté stal i hrdinou prodloužení, když v něm po 12 sekundách využil přesilovou hru a vystřelil bonusový bod pro New Jersey Devils.

Střely: 34:33 (14:8, 14:12, 6:7 – 0:6)

61:54 Adam HENRIQUE - 4:5

61:54
    Devils právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto, hrdinou New Jersey se pro dnešní noc stává ADAM HENRIQUE! Ten po vyrovnání v závěrečné minutě rozhodl i v prodloužení, když na pravé straně do branky dokázal dorazit neúspěšnou střelu Johna Mooorea! Asistence: Travis Zajac a John Moore.

61:42
    Pekka Rinne (NSH) rozehrával od své klece, puk ale neposlal do míst, kam si představoval. Posléze ho tak okamžitě přikryl, za což inkasuje dvě trestné minuty – zdržování hry. Trest odpyká Craig Smith.

61:35
    ... který zakončoval obránce John Moore střelou i dorážkou pouze do pozorného brankáře Pekky Rinneho!

61:26
    Mattias Ekholm kroužil v útočném pásmu, ale o puk nakonec přišel a je tu protiútok...

60:45
    Andy Greene z levé strany posílal kotouč do předbrankového prostoru, kde se ale odrazil pouze do ochranné sítě nad Rinneho svatyní.

60:02
    Prodloužení tři na tři odstartovalo vyhraným vhazováním v podání Ryana Johansena.

60:01

Střely: 34:27

Základní hrací doba rozhodnutí nepřinesla, ačkoliv ještě 41 sekund před koncem domácí celek vedl! Adam Henrique však vyrovnal a poslal zápas do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:20 Adam HENRIQUE - 4:4

59:20
    40 sekund před koncem třetí třetiny dokázali Ďáblové vyrovnat na 4:4! Kyle Palmieri z rohu útočného pásma nahrál před bránu, kde zakončoval Devante Smith-Pelly. Jeho pokus Rinne vyrazil betonem pouze do míst, kde byl na dorážku připraven ADAM HENRIQUE, který uklidil kotouč do sítě! Asistence: Devante Smith-Pelly a Kyle Palmieri.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 9. Smith (Weber, Forsberg), 18. Ribeiro (Josi, Forsberg), 23. Gaustad (Watson, Salomäki), 58. Forsberg (Smith, Ribeiro) – 16. Palmieri (Josefson, Schlemko), 28. Smith-Pelly (Merrill, Kalinin), 50. Zajac (Schlemko, Palmieri), 60. Henrique (Smith-Pelly, Palmieri), 62. Henrique (Zajac, Moore)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Bitetto, Ellis, Ekholm, Granberg – Järnkrok, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Fisher, Arvidsson – Salomäki, Gaustad, Watson. Trenér: Peter Laviolette.
    New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Greene, Larsson, Moore, Schlemko, Warsofsky, Merrill – Boucher, Henrique, Smith-Pelly – Kalinin, Zajac, Palmieri – Blandisi, Josefson, Kennedy – Ruutu, Gionta, Tootoo. Trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Skilliter, L'Ecuyer – Alphonso, Shewchyk.