Poruba 2011 – SHK Hodonín 8:4 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
8:4 (1:2, 4:2, 3:0) Stav série: 3:2
SHK Drtiči Hodonín
Pátek 04.03.2016, 18:00 • RT TORAX ARENA • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Čtvrtfinále

55:17
    Poruba právě vstřelila branku!
    Po přihrávce Davida Ballnera se k bráně přiblížil PETR SEIDLER, jehož střele nad rameno už hostující gólman nestačil.
    Asistence: David Ballner

44:51
    DAVID ZACHAR se rozjel na hodonínskou bránu a zakončil přímo pod víko.
    Asistence: Jan Chaloupka

40:18
    Začátek poslední třetiny je pro domácí celek velice příznivý. Hodonínská obrana si moc nepohlídala JAKUBA GELNARA, který poslal puk vedle pravé tyče.
    Asistence: David Zachar

35:08
    Domácí tým dnes může být velice rád za přítomnost Petr Seidlera, který se nejen podílel na snížení náskoku, kterým Drtiči disponovali. Nyní se mu při přihrávce povedlo najít LUKÁŠE VRÁNU, který poslal puk za Kotvanova záda a dostat tak ostravský celek do vedení.
    Asistence: Petr Seidler

34:34
    Je vyrovnáno! Na hodonínského gólmana si vyjeli Jakub Gelnar s DAVIDEM ZACHAREM, kterému se podařilo pokořit Kotvana a zároveň tak srovnat.
    Asistence: Jakub Gelnar

32:44
    Domácí se hostům začínají přibližovat. Po Stejskalově přihrávce vyzrál na Kotvana PETR SEIDLER ránou ze strany.
    Asistence: Vladimír Stejskal

31:10
    Snaha domácích se podepisuje na stavu utkání. Kousek od levého kruhu se ke kotouči dostal MILAN OVŠÁK. Jeho střelu nezastavilo vůbec nic, včetně Kotvana.
    Bez asistence

28:35
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Tak teď si hosté pohráli s domácím obránce. MARTIN ŠPOK zavezl kotouč do pásma, přenechal jej najíždějícímu Jedličkovi, aby si sám vyjel k levé Tihlářově tyči a zpětnou nahrávku poslal do brankové sítě. Asistence: Robert Jedlička.

21:06
    Skvělý ofenzivní vstup do druhé třetiny pečetí ZDENĚK JURÁSEK střelou z hranice kruhů těsně nad ledem. Puk prošel Tihlářovi někde mezi betony či tyčí a betony.

07:12

Před hodonínským gólmanem se teď prostřídalo Chaloupka a Zachar, žádnému z nich střela nevyšla, pak se ale k puku dostal JAKUB GELNAR, který jej poslal nad Kotvanovo rameno.
    Asistence: David Zachar, Jan Chaloupka

06:21
    David Vajda nezpracoval kotouč v útočné třetině a hosté z protiútoku navýšili vedení. Autorem branky je JAKUB TOMI. Asistence: Róbert Mikéska a David Polesný.

05:45
    Po druhé se to Drtičům už zdařilo. Puk protlačil za Tihlářova záda ZDENĚK JURÁSEK. Asistence: Martin Špok.

Gabriela Juříková

Soňa Molatová

Branky a nahrávky: 8. Gelnar (Zachar, Chaloupka), 32. Ovšák, 33. Seidler (Stejskal), 35. Zachar (Gelnar), 36. Vrána (Seidler), 41. Gelnar (Zachar), 45. Zachar (Chaloupka), 56. Seidler (Ballner) – 6. Jurásek (Špok), 7. Tomi (Mikéska, Polesný), 22. Jurásek, 29. Špok (Jedlička)

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (29. Kubáň) – Malý, Peslar, Slavík, Puškár, Ovšák, Buček, Baca, Vajda – Gelnar, Zachar, Chaloupka – Seidler, Vrána, Stejskal – Ballner, Sedlář, Vaněk – Rimmel, Szajter, Blahuta
    SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Zollpriester) – Pokorný (C), Kolář, Škápik, Nedvěd, Mikéska, Jedlička – Matula, Sajdl, Kuba (A) – Peš, Jurásek (A), Špok – Černohous, Polesný, Tomi – Hložánek

Rozhodčí: Grech (Sokolov), Petružálek (Litvínov) – Čížek (Pardubice), Křivohlavý (Chotěboř)